• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Komputer bez obudowy

Xadrian

Active Member
Joined
Feb 24, 2008
Messages
905
Reaction score
26
Location
Poland, Stalowa Wola
Witam,

prawdopodobnie jutro otrzymam nową płytę główną (a mam już procesor, zasilacz i ram), stracę obecny komputer a dopiero pojutrze otrzymam obudowę do komputera.

Stąd moje pytania:
1. Jak włączyć bez komputer bez sygnału od przycisku obudowy?
2. Czy to w ogóle bezpieczne trzymać płytę główną na podłodze (bo innego miejsca nie mam ;p)
 
Zworkami odpal :p. Jezeli jestes pewien, ze niczego nie wylejesz ani nie wdepniesz czy cos z tych rzeczy to oprocz kurzenia sie imho. nie ma zadnego problemu z trzymaniem plyty glownej na blacie/podlodze.
 
Ja trzymam w szufladzie i nie narzekam, nie muszę przynajmniej inwestować w coolery i inny shit.
 
Musisz zewrzeć np. śrubokrętem 2 piny na płycie, które odpowiadają za włączanie kompa.
Piny powinny być opisane POWER, a jak nie to instrukcja ;)
 
Musisz zewrzeć np. śrubokrętem 2 piny na płycie, które odpowiadają za włączanie kompa.
Piny powinny być opisane POWER, a jak nie to instrukcja ;)

Ja ze starej obudowy wyciagnalem same 2 kabelki i pstryczek i mam zapalnik do kompa wygladajacy jak detonator do jakiejs bomby, lmao. Wtykam, pstrykam i wyciagam :p.
 
Ja ze starej obudowy wyciagnalem same 2 kabelki i pstryczek i mam zapalnik do kompa wygladajacy jak detonator do jakiejs bomby, lmao. Wtykam, pstrykam i wyciagam :p.

Podobnie jak ja, tylko ze ja wlaczam komputer minutnikiem , kupionym w nie wszystko po 5 pln (takie jajko). I zeby wlaczyc musze ustawic na 60 minut, tylko ze jak pozniej nie przedłuże to mi się komputer wyłącza.
 
Co najmniej dziwne macie te sposoby włączania komputera ;) Ja po prostu naciskam przycisk POWER na obudowie...

canstock5970542.png

lol

@Samme
Zdarzyło Ci się już, że chciałeś mi wstawić infrakcje i nagle komp Ci się wyłączył bo nie nakręciłeś? :/
 
IT239204.jpg


@kuba

Jak wchodzę na Polish Board to od razu na 60 minut ustawiam.
 
Dziękówa koledzy.

Teraz mam świetny komputer z płytą główną na dziecięcym krześle i dyskiem twardym w styropianowym pudełku na jedzenie.

Można zamknąć :>
 
Back
Top