• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Komputer - ostatecznie wybrałem...

iDELTI

C++
Joined
Jan 15, 2010
Messages
2,033
Reaction score
69
Location
Zimbabwe
Drogi OtLandzie!
Temat zakładam w celach czysto polecejących!
Jako, iż niedawno prosiłem Was o przysługę dot. wyboru komputera, mogę wszem i wobec powiedzieć, że dzisiaj go kupiłem.
A więc tak, kupiłem dość duży 24' monitor marki SAMSUNG - który cholernie polecam!
Tak wygląda screen ogólny matrycy:

7qjyR.png

LEDÓWKA <3

Ogólne parametry również bardzo ciekawe:

- 6 GB RAM
- i5 - 2 rdzenie

Z resztą co ja Wam będę mówił - łapcie screena!


0opfF.png


Komputer bardzo szybki, pliki .cpp TFS'a kompilują się na devie z prędkością zawrotną(compilling trwa około 14 sec.)

Klawiatura bezprzewodowa ACER - piękna rzecz, którą polecam każdemu. ;)

No i tyle, za komputer dałem 3199 zł.(win 7 na licencji wielostanowiskowej kosztuje ;/) + monitor SAMSUNGA (899 zł.).
Polecam zestaw, jest naprawdę godny uwagi.

@edit
Sorry, zapomniałem przestawić zegarki. :p
 
Jak już się tak chwalimy to i ja wstawię swój sprzęcik, tyle tylko, że to laptop :) (Asus N53SN);



and...




Michale twój sprzęcik oczywiście fajny :p
 
Jak już sie tak kazdy chwali , to ja się pochwalę, że wyszedłem z domu.
Otóż byłem w parku.

Załączam screena:

06.jpg


Polecam każdemu.
 
2ij6nm9.png

Takie tam, na wakacjach.


Samme, widać że to fake, w paincie rysowałeś :/
 
Nie będę gorszy i pochwalę się fotką z wyścigu (zdobyłem niestety drugie miejsce)
nitrokart2a.jpg
 

Attachments

A Ja sobie byłem na wycieczce XD
 

Attachments

  • legolas20aragorn20gandalf.jpg
    legolas20aragorn20gandalf.jpg
    99.2 KB · Views: 0 · VirusTotal
Last edited:
Zdobyłem kolejną złą dusze w towarzystwie miłej i młodej damy pod srebrnym blaskiem księżyca.

k,NzExMzE3NDAsNDgyODkxMzI=,f,606037_38_medium.jpg
 
Last edited:
Nie liczy się sprzęt, liczy się to co na nim potrafisz zrobić także nie masz się czym martwić Aleh :p
 
Po co ci taki sprzęcior? Będziesz gry uruchamiał i minimalizował aby każda była pod ręką? :/

Gry to moja pasja i fajnie jest pograc na ultra detalach, a komp ma starczyć na długo ; p
 
boxer95, po co ładujesz się w socket 1366? Przecież to nie ma sensu. W 1155 masz równie dobry i tańszy I5-2500K. Układając zestaw pod socket 1155 możesz kupić lepszą kartę graficzną. Dodatkowo ten dysk - seagate. Moim zdaniem robią kiczowate dyski, szczególnie serie barracudy -polecam Samsungi. BOXowy cooler - procek będzie Ci się strasznie grzał bez OC a o podkręcaniu to nawet nie masz co myśleć. NO-namowy RAM. Co z tego, że 16GB jak nie ma żadnej informacji o tym jaki to jest RAM. Co do obudowy to widać, że jakaś najtańsza wogóle niewentylowana. Jest to tradycyjny badziewny allegrowy zestaw.

Polecam coś takiego:
Procesor: Intel Core i5-2500K 3,3 GHz 6MB cache s. 1155 Box ~~825 zł
Płyta główna: Asrock P67 Pro3 B3 P67 4DDR3-1333 6SATA3 4SATA2 ATX s.1155 ~~397 zł
Chlodzenie procesora: Zalman CNPS10X Performa ~~149 zł
Pamięć ram: Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel Kit Non-ECC CL9 Grey XMP KHX1600C9D3X2K2/8GX ~~197 zł
Karta graficzna GTX570 lub HD6970 ~~1225 zł
Nagrywarka: LiteOn DVDRW+- iHAS124 SATA OEM Black ~~65 zł
Zasilacz : XFX core 550W ~~259 zł
Dysk twardy: Samsung 1TB 32MB HD103SJ F3 sATA-2 ~~225 zł
Obudowa Silentium PC Gladius 800 ~~209 zł

Razem: ~~3551 zł

I za praktycznie tą samą cene masz wiele wydajniejszy zestaw :) Szukaj danych podzespołów na ceneo.pl


Ethan,
- i5 - 2 rdzenie

Twój i5 2300 jest 4-rdzeniowy. Dlaczego twierdzisz, że ma 2 rdzenie? Możliwe, że masz w biosie zablokowane 2 rdzenie z niego :) Zresztą sprawdź specyfikacje Twojego procesora na stronie producenta:
http://ark.intel.com/products/52206/Intel-Core-i5-2300-Processor-(6M-Cache-2_80-GHz)
 
Last edited:
Ja bym też się pochwalił ale jak znam życie to z całego grona tylko ja dostana urlop za trollowanko -.^
 
Back
Top