• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Koniec otslist.eu?

Status
Not open for further replies.
Wątpię że koniec. Możliwe że jakieś problemy....
 
zlikwidowali otibia.net => zaczynaja sie problemy, wiec calkiem mozliwe, ze rowniez lista kopnela w kalendarz.
 
Często mają problemy ostatnio , ale mam nadzieje ,że wróci wszystko do normy : >

Jak wróci, to ta śmieszna sygna Ci nie pomoże :)

@up, moim zdaniem nie opłaca się jej ciągnąć dalej, bo NIKT TEGO NIE UŻYWA i taka prawda, nikt tego nie zmieni.


Musielibyśmy zrobić mu masą reklame na swoich otsach, to pomoże by pomogło.
 
Jak wróci, to ta śmieszna sygna Ci nie pomoże :)

@up, moim zdaniem nie opłaca się jej ciągnąć dalej, bo NIKT TEGO NIE UŻYWA i taka prawda, nikt tego nie zmieni.


Musielibyśmy zrobić mu masą reklame na swoich otsach, to pomoże by pomogło.

No, ale w takim wypadku wypadało by aby on zapłacił nam a nie my jemu jeszcze za reklame :D która i tak marne skutki przynosi na jego liście. ;p
 
A co mialo wypalic jesli niczym sie nie wyroznia od reszty? Trzeba na cos oryginalnego wpasc.
 
No, ale w takim wypadku wypadało by aby on zapłacił nam a nie my jemu jeszcze za reklame :D która i tak marne skutki przynosi na jego liście. ;p

No, a on tego nie zrobi więc nigdy się nie wybije :D

@up otslist.eu się wyróżnia troche, ma pare bajerów, które przydały by się na otservlist.org.
 
A co mialo wypalic jesli niczym sie nie wyroznia od reszty? Trzeba na cos oryginalnego wpasc.

stian był taki oryginalny, aż przesadził.... morał z tego taki, że im mniej się starasz tym lepiej Ci wychodzi :D
 
stian był taki oryginalny, aż przesadził.... morał z tego taki, że im mniej się starasz tym lepiej Ci wychodzi :D

VAPus jest dobry, ale technicznie na pewno nie wizualnie, Stian mi mowil ze nie jest najlepszym designerem.

Fajnie by OT lista wygladala gdyby byla napisana czyms takim jak Ext JS lub innym cudotworcom.
 
No technicznie fakt , ale za dużo tam wszystkiego. Tak jak mi ktoś powiedział "Ots lista musi być prosta...".
 
No niby można, ale warto sobie czasami zadać pytanie czy gra jest warta świeczki ;). Poza tym, facebook a ots lista to 2 inne światy.
 
Nie jest, dla tego taka lista nie istnieje :D Gdyby byla juz dawno bym cos takiego robil. Na tym nie ma biznesu.
 
Gdyby wszystko odbierać w kategoriach biznesu to pewnie Open Tibia daleko by nie zaszła ;), więc może znajdzie się ktoś, kto poświęci swój czas.
 
stian był taki oryginalny, aż przesadził.... morał z tego taki, że im mniej się starasz tym lepiej Ci wychodzi :D

no niestety jak z otsami, na dobry dopracowanym nie chcą iść grać wolą pójść grać na gówno z neta...
 
Jest roznica miedzy zarobkiem na gotowcu z neta, a wlasnorecznie pisana platforma
 
Czy to czasem nie Ty byles przeciwny sms shopom ? o_O

Tak to ja, ale widocznie doczytales tylko ogol mojego 'przeciwienstwa'. Jestem przeciwko OTS tzw. Download & run, rowniez przeciwko rl mapami. Rowniez denerwuja mnie osoby ktore chca wszystko za darmo, a na tym zarabiac, nie rozumieja tego ze pieniadz rodzi pieniadz wiec trzeba inwestowac aby skutki byly widoczne. I tak nie wrocimy do sytuacji z 2006.

A ten 'biznes' to nie ma w sumie nic do tego, bo taki projekt nie pisal bym pod katem open-source wiec mam prawo pisac go czysto komercyjnie, bo jak wiadomo czas to pieniadz wiec po co mam go marnowac.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top