• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Koniec otslist.eu?

Status
Not open for further replies.
Tak to ja, ale widocznie doczytales tylko ogol mojego 'przeciwienstwa'. Jestem przeciwko OTS tzw. Download & run, rowniez przeciwko rl mapami. Rowniez denerwuja mnie osoby ktore chca wszystko za darmo, a na tym zarabiac, nie rozumieja tego ze pieniadz rodzi pieniadz wiec trzeba inwestowac aby skutki byly widoczne. I tak nie wrocimy do sytuacji z 2006.

A ten 'biznes' to nie ma w sumie nic do tego, bo taki projekt nie pisal bym pod katem open-source wiec mam prawo pisac go czysto komercyjnie, bo jak wiadomo czas to pieniadz wiec po co mam go marnowac.

Piszac moderna wiedziales, ze zostanie wykorzystany do zarabiania przez DnR predzej czy pozniej. Bylo go przejechac jakims obfuscatorem i sprzedawac. Co do DnR: skoro ludzie moga zarobic bez zadnej wiedzy czy swojego wkladu to czemu to jest zle ? Byznes is byznes. Nikt sie nie bedzie meczyl, zeby czyste sumienie miec jak sa gotowce - nie oszukujmy sie. Winni sa raczej Ci do udostepniaja gotowe data packi.

To be clear: sam nie popieram gotowcow, ale tak to niestety wyglada.
 
Piszac moderna wiedziales, ze zostanie wykorzystany do zarabiania przez DnR predzej czy pozniej. Bylo go przejechac jakims obfuscatorem i sprzedawac. Co do DnR: skoro ludzie moga zarobic bez zadnej wiedzy czy swojego wkladu to czemu to jest zle ? Byznes is byznes. Nikt sie nie bedzie meczyl, zeby czyste sumienie miec jak sa gotowce - nie oszukujmy sie. Winni sa raczej Ci do udostepniaja gotowe data packi.

To be clear: sam nie popieram gotowcow, ale tak to niestety wyglada.

Nie ma porzadnego SMS shopa do Moderna opublikowanego do dzisiaj, a te co juz sa no nie stety, nie ja je zaakceptowalem. Nic na to nie poradzimy. Od MAAC v2 mam zamiary wprowadzic nowa polityke co do tego typu spraw i na pewno cos sie zmieni, ale jeszcze zobaczymy. Offtopujemy :p
 
Nie ma porzadnego SMS shopa do Moderna opublikowanego do dzisiaj, a te co juz sa no nie stety, nie ja je zaakceptowalem. Nic na to nie poradzimy. Od MAAC v2 mam zamiary wprowadzic nowa polityke co do tego typu spraw i na pewno cos sie zmieni, ale jeszcze zobaczymy. Offtopujemy :p

Jednego z tego co słyszałem zakceptowaleś ;p boyki
 
Ahm, a miałem od niego PW że jest oficjalnym sellerem shopa, zakceptowanym przez Ciebie.

Aa, to sprzedawanie skryptow to akceptuje, to to tak ale tylko jesli sa napisane ze standardami. A z tego co pamietam zaden oprocz official takich nie zdawal, wiec cos ci ktos klamie chyba :) Dobra, wrocmy do tematu.
 
Aa, to sprzedawanie skryptow to akceptuje, to to tak ale tylko jesli sa napisane ze standardami. A z tego co pamietam zaden oprocz official takich nie zdawal, wiec cos ci ktos klamie chyba :) Dobra, wrocmy do tematu.

I pewnie za wiele się nie znajdzie, bo mało kto ogarniający OOP, nie mówiąc o MVC, bawi się w robienie skryptów za darmo. Przejrzałem temat z SMS Shopem i widać naleciałości z Gesiora - wszystko wjebane w jeden plik, no ale co zrobic ;/
 
Lista działa, więc nie musicie już narzekać. Narzekanie zresztą nic nie zmieni, bo ani nie zacznie działać, ani nie przestanie się psuć w przyszłości...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top