• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Koniec z 8.60?

akues

Well-Known Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
1,653
Reaction score
73
Location
Poland
Wyszedł działający crack do ibota (najlepszego bota pod najnowsza tibie w tej chwili). Czy odmieni to losy 8.60? :huh:

huh.
 
Sprawa wałkowana przez tyle lat - będzie dużo serwerów pod 8.6 bo nie ma gotowców pod ostatnie wersje klienta, a nikomu nie chce się samemu trochę pomęczyć.
 
twórca cracka napisał, że prawdopodobnie od następnej wersji będzie pobierał opłatę :D
ale chuj z tego jak ktoś kupi i uploadnie ^^
 
RedBot - Darmowy, od jego producenta.
Ibot - Czysty Crack jest na TORG'u.
Bbot - SMS za 12zł, czyli tani i go sporo osób używa.
MageBot - Płatny, klucza do niego może używać pare osób (chyba), częsty przedmiot handlu na shadowcores.
XenoBot - ??? nie mam pojęcia o nim nic.
TibiaAuto - Darmowa, hujowa troche.

I byle jak najszybciej upadły te 8.6 !!! Zacznijcie stawiać wkońcu te swoje evo/rl mapy pod tibie 9.6+ bo to kurwa porażka z tym 8.6 Dla noobków co nie umieją znaleść bota, powrzucajcie w zakładke linki do botów czy coś. Niech się skończy całkiem era pierdolonej tibi 8.6 aka ElfBot robi all za mnie.
 
Najpierw trochę top otsów musi przerzucić się na 9.6 - gracze nie będą mieli wyboru, i nie pójdą na 8.6 z 5 graczami, więc zaczną grać na 9.6.
 
Problem w tym, że tylko brazole i szwedy robią pod 9.6 i u nich gracze przechodzą na 9.6
Polacy idą na shadowcores, bo polskim hosterom nie chce się robić otsów pod 9.6
Dużo polaków też gra na 8,6 i nie idą do szwedów/brazoli bo poprostu woleli by u polaka na 9.6 pograć, dlatego też mówie, że byście mogli zaczac stawiac 9.6 to skonczy sie era tego gowna 8.6
Co do 9.6 od polaków to na całą otservlist widziałem chyba tylko 4 servy 9.6 i wszystkie są od tego gówna c17 gdzie nawet lvle i mlvle i runy sie kupuje w shopie.
 
Problem w tym, że tylko brazole i szwedy robią pod 9.6 i u nich gracze przechodzą na 9.6
Polacy idą na shadowcores, bo polskim hosterom nie chce się robić otsów pod 9.6
Dużo polaków też gra na 8,6 i nie idą do szwedów/brazoli bo poprostu woleli by u polaka na 9.6 pograć, dlatego też mówie, że byście mogli zaczac stawiac 9.6 to skonczy sie era tego gowna 8.6
Co do 9.6 od polaków to na całą otservlist widziałem chyba tylko 4 servy 9.6 i wszystkie są od tego gówna c17 gdzie nawet lvle i mlvle i runy sie kupuje w shopie.

nie kłam bo ja robię rl mapę pod 9.6 :)
 
patrzyłeś co robię? nie, a więc nie wypowiadaj się skoro nawet nie patrzyłeś :)

Co możę zrobić ktoś, kto kompletnie nie zna lua - co się z tym wiaże? brak questów, zresztą moja wypowiedź tyczy się również serwerów które już miałeś i na tym ją opieram.
 
Co możę zrobić ktoś, kto kompletnie nie zna lua - co się z tym wiaże? brak questów, zresztą moja wypowiedź tyczy się również serwerów które już miałeś i na tym ją opieram.

na czym opierasz swoją wiedzę, że nie znam lua?
 
Back
Top