• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Konkurs na facebooku da się shakierować?

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Hejka moi hakierzy!

Otóż chciałbym wygrać pewien konkurs na facebooku lub być w gronie wygranych ( pierwsza piątka )

1.Wchodzimy z linku apps.facebook.com/klubplaneta/?ref=206 do aplikacji
2.Zjeżdżamy troszkę na dół i klikamy dołącz
3.Później parę razy klikamy tak tak tak
5.Jeśli pojawi się czerwony napis " Aby brać udział ..bleble.. musisz polubić fanpage" klikamy lubie to w prawym górym rogu
4.Na końcu udostępniamy plakat "Projet X" klikając na przycisk udostępnij. ( tam w ustawieniach udostępniania możemy wybrać opcje tylko dla mnie dzięki której nikt nawet nie zobaczy że coś udostępniliśmy lub udostępnić normalnie i za 5 minut usunąć)

taki sposób łopatoligiczny trochę kopiowany z aplikacji. Kto może niech klika <prosi>

A teraz pytanie do mózgów czy może to mieć jakieś błędy aby na lewo sobie trochę tych punktów na pykać?
Próbowałem z fake kontami na fejsie to chodzi ale tak przez proxy nie da rady wejść na facebooka a jedno konto założymy i kolejne trzeba weryfikować nr telefonu aby coś można było z nich zrobić. Jeśli macie jakieś inne propozycje chętnie spróbuję :)

Myślę że Sn3jk nie będziesz mi miał tego za złe :D
 
Last edited:
Myślę że Sn3jk nie będziesz mi miał tego za złe :D
Dlaczego?

Osobiście mi się wydaje, że żadna z tutejszych osób nie znajdzie sposobu na obejście jego (czytajcie wraz ze mną). Ale życzę szczęścia.
 
Hejka, D.kielb ja to umiem ogarnąć, znam akurat rozwiązanie tej sytuacji znam się na marketingu,
chcesz to ci pomogę, napisz na PW.
 
Ogólnie to trzeba znaleźć jakieś proxy aby mieć inne IP za każdym razem jeśli wchodzimy na facebooka i aby ono działało na facebooku i jechać z fake kontami założenie takiego konta to jakieś 2min roboty nawet nie :)
Jeśli ktoś ma takowe mógłby mi je udostępnić.
 
Sherlok napisz do mnie na pw, to ci ogarne kliki odkopa jeżeli masz gg to super, to się lepiej dogadamy.
 
Back
Top