• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kontakt do Xinna!

Status
Not open for further replies.

Fla

New Member
Joined
Dec 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Witam,

ma ktoś jakiś lepszy kontakt do Xinna, bo o kontakt za pomocą formularza ciężko.

Pozdrawiam,
Fla
 
Mozesz sie tez skontaktowac wysylajac mu pm, ale watpie zeby odpisal ci predzej niz przez formularz
 
Spróbuj na NK, nie pamiętam linku, tudzież nie zapraszałem go do znajomkuf, ale byłem, przestraszony zdezerterowałem.
Jak pogłówkujesz to znajdziesz. Z innych to formularz @otservlist, jak nie odpisuje, to wyślij 10 maili, aż odpisze, a uwierz, że za max. 500 odpisze.
 
: -) Nie będę mu spamował, z tym że nie wiem jak mam go szukać kompletnie na NK, tudzież fejsbuk.
 
Napisz mu w mejlu ze zapłacisz z 20 Euro to odpisze w 10 min ;x
 
Jakiś tam Łukasz , ale jeśli ci dał bana na otservlist to nie dasz rady z nim walczyć , no chyba ,że zapłacisz mu :)
 
Jakiś tam Łukasz , ale jeśli ci dał bana na otservlist to nie dasz rady z nim walczyć , no chyba ,że zapłacisz mu :)

Ban poszedł automatycznie, w sumie nie słusznie. Słyszałem że idzie się z nim dogadać.
 
hehe jak to mowi agent Tomek - jak zaplacisz to z kazdym da sie dogadac :)
 
Jednak odpisał po niecałych 24 godzinach, sprawa wyjaśniona bez problemu. Porządny człowiek, do zamknięcia.

Pozdrawiam
 
brawo.jpg

brawo.jpg
 
Przestańcie pierdolić, xinn jest spoko, jak się spoko do człowieka podchodzi. Może urodą nie zachwyca, ale nie o tym tutaj mowa! Da się z nim dogadać, bez żadnych danin.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top