• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Konto Bankowe

Status
Not open for further replies.

Hakur

New Member
Joined
Feb 12, 2012
Messages
145
Reaction score
1
Witam, nie wiem czy otrzymam sensowną odpowiedz dotyczącą najlepszej oferty konta w bankach gdzie interesuje mnie m.in przelewy internetowe i bez miesięcznej opłaty za prowadzenie albo coś w tym stylu. Nie chciałbym żebym dostał odpowiedz typu "o kufa dzieciaki szukają ofert bankowych" bo mam 17 lat a pilnie potrzebuję konta.
 
ja mam konto od roku w wbk zachodnim i musze placic co misiac 5 zl ~ jesli nie zrobie zakupów płacąc karta 3 razy na miesiąc na kwote obojętną nawet kupując zwykłą czekoladę... to tyle jeśli chodzi o moje konto w banku za nic więcej nie musze placic.
 
Polecam ING, ja płacę 7 zł na miecha ale mam wszędzie wpłatomaty pod ręką i wypłacam gdzie chce bez prowizji, 7zł to nie dużo można tego nie płącić jak robisz zakupy na m.in 100zł miesiecznie :) Ale mam 19 lat więc nie wiem czy na tych samych zasadach będziesz miał, bo zakładałem jakiś rok temu ;P
 
Ja kiedyś miałem w PKO konto graffiti, jak awansujesz na 18 to automatycznie Cie przerzucają na nowe, opłat żadnych nie było z tego co pamiętam.

Mówiąc krótko byłem zadowolony.
 
Polecam mbank, mam konto od jakiś 5 lat i jest okej :)
 
mbank OK ale przez kilka lat oferta sie pogorszyła

obecnie to alior sync jest sensowny, all za darmo, cashback za zakupy w necie, bankomaty za darmo, chyba 10przelewow natychmiastowych/mc za darmo
 
Ja też polecam konto w Mbanku, nic nie płacę, wszystko mam za darmo + karta debetowa.
 
ja mam w pko konto dla mlodych 3zl miesiecznie poki nie masz 18 jak skonczysz to po 5

wyplaty wszystkie i przelewy za free
 
Polecam ING, ja płacę 7 zł na miecha ale mam wszędzie wpłatomaty pod ręką i wypłacam gdzie chce bez prowizji, 7zł to nie dużo można tego nie płącić jak robisz zakupy na m.in 100zł miesiecznie :) Ale mam 19 lat więc nie wiem czy na tych samych zasadach będziesz miał, bo zakładałem jakiś rok temu ;P
W jego przypadku nie zapłaci nic. Dopóki się uczysz, za konto nie płacisz nic.
 
teraz to sie powinni cieszyc ze kasą twoja obracają a nie jeszcze ściągają haracz. ale banki to ZUO i zapamietajcie to sobie - trzeba uwazac na skurwieli
 
PKO i na nic nie musisz uważać, chyba najbardziej pewny bank w Polsce.
Zwracaj uwagę na to że w niektórych bankach jest cieżko rozwiązać konto.
Najwięcej bankomatów i placówek - PKO.
 
Siema nie czytałem wszystkich postow za co przepraszam jezeli chodzi o konto bankowe polecam sprawdzic Alior Bank a szczególnie Alior Sync, ciekawa oferta!
 
Ja jakis czas temu rozwazalem pomiedzy PKO i ING, wybralem ING i nie zaluje, polecam. Najlepiej przejdz sie po oddzialach bankow i popytaj o oferty, tam Ci dokladnie wszystko wytlumacza.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top