• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Konto dotpay - kilka pytań.

Status
Not open for further replies.

Mr0z3k

New Member
Joined
Oct 3, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Witam.
Tworzę z kolegami ots'a i chcemy zrobić na nim jakiś mały sms shop.
Postanowiłem założyć konto na dotpay'u i korzystać z ich usług.
Jednak przez założeniem konta mam kilka pytań.
1. Czy założenie konta prywatnego na dotpay'u jest możliwe tylko po skończeniu 18lat?
Ponieważ obecnie mam 17lat, tak samo koledzy, a czekać nie chcemy.
2. Przy rejestracji koniecznie trzeba podać nazwę banku, adres banku i numer konta? A co jeśli podczas działalności zmienią się te dane? Będzie można je zmienić? Dane bankowe podaje się tylko w celu późniejszej wypłaty?
3. Jak to się w ogóle odbywa? Zakładam konto na dotpay, aktywuje i co dalej? Sam wybieram opcje cen sms'ów oraz ich treść czy jest to z góry narzucone?
4. Od jakiej kwoty jest wypłata? Ile kosztuje wypłata? Na co można przelać pieniążki

To na razie tyle.
Jeśli będę miał jeszcze jakieś pytania to je tu napisze.
Tymczasem proszę o sensowne i szczegółowe odpowiedzi, najlepiej użytkowników posiadających konto na dotpay'u.
Wiem, że dla niektórych te pytania będą głupie, puste bądź bezsensowne, ale w tych sprawach jestem zielony i nic nie wiem więc jak większość ludzi potrzebuje odpowiedzi.
Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi.
Każdą odpowiedz (oczywiście sensowną)nagrodzę punktem reputacji.
 
- PORADNIKI CZYTAJ !!!
1. Tak musisz mieć ukończone lub poproś tatę żeby użyczył ci danych osobowych :D
2. Tak potrzeba ... bo gdzie maja się gromadzić pieniądze w kosmosie ?
3. Zakładasz konto i wpisujesz treść i juz!!!
4. Wypłata chyba jest od 15 zł w góre.

Tylko pamiętaj żeby zarejestrować się na dotpay i wypłacać z niego kase musisz wysłać im 10 zł.
 
CyCu91
własne konto bankowe mam, PESEL znam.
Pełnoletnim trzeba być żeby w razie jakiś oszustw etc odpowiadać przed sądem czy co?
Bo tego nie rozumiem.
 
Last edited by a moderator:
1. Tak jest możliwe jak i nawet wymagane mieć 18 lat, ale zawsze możesz poprosić kogoś z rodziców aby ci podali PESEL.
2. Tak
3. Zakładasz konto i musisz zaktywować konto (10zł przelewem), aby korzystać z "wypłaty"
4. Nie ma tutaj ustalone od jakiej kwoty jest wypłata, poprostu wypełniasz formularz wypłaty, drukujesz (podpisujesz), wysyłasz list na poczcie i dostajesz kasę przelewem po 7 dniach (od dostania rachunku)
 
Last edited:
@topic, żeby nie było.. :ninja:

1. Musisz mieć 18 lat.
2. Tak.
3. Aktywacja to 10 złotych.
4. Zależy czy kaska z SMS'ów czy Przelewów.

Ogółem to łatwiej byłoby wejść TUTAJ.
 
Last edited by a moderator:
Mrozek

Sprawę w sądzie mogą Ci założyć nawet jak nie jesteś pełnoletni. Pełnoletnia osoba po prostu pewne paragrafy oraz odpowiada w 100% za Siebie. Osoba nie pełnoletnia nie może podpisywać regulamin/mów z takimi serwisami z powodu oszustw internetowych oraz może się wypierać że jesteś osobą nie pełnoletnią i nie rozumiałeś pewnych spraw które pominołeś i uważałeś że cos dobrze zrobiłeś a w stosunku innym zrobiłeś jakiś przekręt. Dokładnie to nie ma wytłumaczenia dlaczego musisz być pełnoletnią osobą.
 
1 tak
2 tal
3 nie
4 poprosze następne pytanie
 
Na te wszystkie pytanie mogles znalezc odpowiedz w magicznej wyszukiwarce Google, badz po prostu czytajac regulamin DotPay zamiast spamowac forum. Wiec nasuwa sie kolejne pytanie, czy jestes debilem. Odpowiedz na to pytanie brzmi: Tak jestes debilem zyciowym.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top