• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

konwert mapy

report

New Member
Joined
May 21, 2010
Messages
211
Reaction score
2
witajcie,
mam problem. mam mapkę i do niej items.otb i na tym items.otb otwiera mi się pięknie. ale gdy daje items otb z remere albo z mojego tfsa mapa ma artefakty, przedmioty są pozamieniane. nie mam pojęcia jak to skonwertować żeby pasowało pod mój items otb. próbowałem kilka wersji remere...

any idea?
 
Jedyna metoda to zapisać jako nowszą wersję, tak więc albo czekasz na 8.7 tak jak ja, albo konwertujesz na 8.6 O ILE ta mapa już nie jest w wersji 8.6.
 
jest w 8.6

dobra kij z tym. tracknąłem jeszcze raz ale już z najnowszym items.otb,
zeszło mi ze 3h ale kij :p
 
Korzystając z okazji. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z kompatybilnością items.otb z RME do items.otb z tfsa? Bo po przerzuceniu items.otb z tfs do RME mapka wywala: unsupported client version.
 
Korzystając z okazji. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z kompatybilnością items.otb z RME do items.otb z tfsa? Bo po przerzuceniu items.otb z tfs do RME mapka wywala: unsupported client version.

Moze RME uzywa wersji items.otb 8.60 a ty masz 8.62?

A jeszcze jest mozliwe ze tfs ma inna skladnie items.otb :p
 
Korzystając z okazji. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z kompatybilnością items.otb z RME do items.otb z tfsa? Bo po przerzuceniu items.otb z tfs do RME mapka wywala: unsupported client version.
Z kompatybilnością jest tak, że prawidłowe są te od RME.
 
Skopiuj items.otb z silnika do RME. I sprawdź jak będą wyglądać itemy z zao.
Wywali błąd ale mape wczyta. W razie czego lepiej zrób backup ;)
 
Back
Top