• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kryptoreklama: eksperyment z listą OTS

Z tego co zauważyłem to po kliknięciu na server name, np. na Hexana to stronka się dłużej ładuje niż inne, bo serwer chyba czyta jaki jest ping. Nie lepiej by było umieścić w flashobject?
 
Ładuje się bo ściąga dane do wykresów. Jaki znowu flashobject, o co chodzi?!
 
Z tego co zauważyłem to po kliknięciu na server name, np. na Hexana to stronka się dłużej ładuje niż inne, bo serwer chyba czyta jaki jest ping. Nie lepiej by było umieścić w flashobject?
Nie lepiej. Mamy 2014 rok i HTML5, flash player to już praktycznie przeszłość.
 
Właśnie zastanawiam się jak to dobrze rozpisać, bo nie ma chyba sensu dopychać jeszcze więcej informacji do tabelki (będzie jeszcze szersza). Mam po lewej "kategorie" i tam można dać wybór tego typu, ale w sumie to nawet nie wiem jakiego typu są serwery. Jak ktoś ma jakiś pomysł jak to dokładnie zrobić i sprecyzuję to wkrótce to dorobię.

Wywalić Rates i zastąpić to np. "PVP/Mode". Wtedy wyświetlało by "PVP/EVO" "NPVP/RLMAP" "PVPE/WAR".

Do wyboru w pvp no to wiadomo: PVP, NPVP, PVPE.
W Mode czy też Type: EVO, RLMAP, WAR, NOOBWAR, RPG, CUSTOM.
 
Jest tylko jeden problem, rates można wziąć z protokołu status, mode'a nie ma. Mogę dodać do TFSa, ale oczywiście nie wszystkie serwery będą to miało.
 
No to już by musiał autor ręcznie określić.

A tak z innej beczki wiadomo czy wychodzi jakiś nowy map edytor poza tym online?
 
W jaki sposób weryfikujesz czy serwer ma anty-ddosa?
 
Na razie bardzo prosto, jak serwer jest w Hosteam albo u mnie, to "ma" anty-DDoS
 

Similar threads

Back
Top