• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Który serwer?

Former

New Member
Joined
Mar 30, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Witam mam takie pytanie dotyczace serwerow dedykowanych z OVH.
Moja mapa ~60 mb , silnik Avesta , chodzi mi o liczbe graczy max 200 , zeby utrzymal bez lagow.Oczywiste jest ze lepsze SP Mini , ale nie chcem przeplacac wiec chcem sie poradzic.Czy ktos z was mial juz KIMSUFI 2 XL i jak sie sprawowalo?
KIMSUFI 2 XL

Code:
Procesor Intel Pentium Dual 2x 2.00+ GHz 
RAM 2 GB DDR 2
Dysk 250 GB 
Lacze 100 mb
Transfer /miesiąc  bez limitu

Cena: 231.79PLN



SP MINI

Code:
Procesor  Intel Core2Duo
2x 2.33+ GHz 
3 MB L2 - MHz 1066 MHz  
Architektura 64 bits  
Pamięć RAM  2 GB DDR2 
Dysk twardy  2x 500 GB  
Rodzaj dysku  SATA2 - RAID 0/1 


Sieć 

Łącze 100 Mbps 
Transfer /miesiąc bez limitu

Cena:439.18PLN

W obydwu przypadkach zaznaczylem Debian 5.0 "Lenny" , szczerze mowiac to nie wiem czy wybrac tego wlasnie czy moze 4.0 Etch Stable.
Wiec co byscie doradzili?Jeszcze moze jakas propozycja dotyczaca Ubuntu?
 
Smialo mozesz brac Lenny.

Problemem w obu przypadkach moze byc mala ilosc ramu (nie wiem jak to jest z mapka 60mB, ale troche bedzie to ssalo + apache + mysql). Jesli chodzi o procesor to zalezy to tez sporo od skryptow, fast attacku itd. Pierwszy moze byc za slaby i beda wystepowac scinki przy wiekszej ilosci graczy.
 
A co powiesz na oferte z serverloft?


Code:
1x AMD Opteron 2344 HE, 1x Quad-Core 
4 GB DDR2-RAM ECC 
2x 250 GB SATA II HDDs 
Hardware RAID1 
5,000 GB data transfer included

Cena: 353,43 zł

Ile by on pociaganal ludzi bez laga? I najwazniejsze z ofercie ich Debian jest tylko w wersjach 4.0 , wiec radzicie debiana 4.0 czy moze zaopatrzyc w Ubuntu 8.04?
 
na pewno więcej niż którykolwiek podanych przez Ciebie z OVH.
Zainstalujesz 4.0, wpiszesz apt-get dist-upgrade i już masz Lennyego.

>bierz<
 
No teraz juz raczej sie nie oplaca serverloft.Wprowadzili oplate instalacyjna za 150$ ... ;/
 
nom ale 50 zl bez porownania do 500+ , mam taka nadzieje ze znowu zrobia darmowa instalacje tam , jak nie w kwietniu to w maju.
 
Hello Alex, many thanks for your e-mail and inquiry. Now since the 27.09.2008 we have calculated no set-up fee. This is half a year. Hence, we have decided to calculate the set-up fee to the 01.04.2009 first and, besides, are sure to us to have given the possibility to every customer up to now, to order a server without set-up fee. We regret being able to transmit no more positive news. Kind RegardsIngo Viggen SERVERLOFTSales Department





Odpowiedz na mojego maila
 
Back
Top