• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Który TFS najlepszy?

To, że jest private SVN? To jest ich program, mogą wydawać go kiedy chcą albo nawet zaprzestać wydawania :I

TO teraz mój repost :)

Mogli wydać TFSa na mega close source a nie dawać go na GPL. GPL to wolna licencja i nie ma czegoś takiego ja priv svn. Może ja się mylę ale już pare osób potwierdziło, że łamią licencje:)

Założenia

* wolność uruchamiania programu w dowolnym celu (wolność 0)
* wolność analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb (wolność 1)
* wolność rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu (wolność 2)
* wolność udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność (wolność 3).


@edit
Mnie tam jebią te niedopracowane revy. Wolne stabilne :)
 
Noto dobra, teraz usuwaja haslo z tego SVN, daja dla ludzi, no przeciez wolnosc, a tutaj jest taki comment commita:
Code:
OBS: It probably doesn't compile nor works properly, do not run this rev.
XXX polaków ściaga i pyta jak kompilowac, nastepnie pytaja czemu im się to nie kompiluje... Posty na otlandzie zostaja podwojone w tydzien, bo przeciez mamy wolnosc xd
 
Ale przecież kod musi być udostępniony tylko jak coś zmodyfikujesz i udostępnisz skompilowany program. Do każdej wersji TFS są source, o tutaj: http://svn.otland.net/public

Private SVN nie jest nigdzie kompilowane, więc gdzie tu jest łamanie licencji?
 
Back
Top