• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kulfon prosi o pomoc :]

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Hihio :]

Mam problem ! Próbowałem wszystkich znanych mi metod i nic! Dlaczego mój server crashuje sie ?! I logi nie zapisuja sie :O?
Tfs 0.3.4pl2. Jeszcze jak poleci crash to w config.lua pojawia się z 300 linijek cyferek :eek: z tym to juz padłem ;/

Za pomoc repp+ :peace:
 
a kto do tychczas siedział na windowsie i za chiny ludowe nie chciał przejść na linuxa? aż wreszcie? hmmhmh?

aż się przekonałem że linux to skała nie do zajechania i system nie zamula i tfs nie ma bugów pod linuxa.

tylko że przesiadka nie obyła się bez zgrzytów (obczajenie podstawowych komend, rozkminienie zdalnego pulpitu itp). Na samej konsoli napewno nie dałbym rady xD
 
aż się przekonałem że linux to skała nie do zajechania i system nie zamula i tfs nie ma bugów pod linuxa.

tylko że przesiadka nie obyła się bez zgrzytów (obczajenie podstawowych komend, rozkminienie zdalnego pulpitu itp). Na samej konsoli napewno nie dałbym rady xD

jezeli skala nie do zajechania to czemu jebalem cie w kalko :(
 
jezeli skala nie do zajechania to czemu jebalem cie w kalko :(
chodziło mi o kwestię crashy i tracenia połączenia z mysql - na linuxie tego nie zaobserwowałem, a na windowsie taka była codzienność
 
chodziło mi o kwestię crashy i tracenia połączenia z mysql - na linuxie tego nie zaobserwowałem, a na windowsie taka była codzienność

wypierdalaj z mojego tematu jebany KAblU! Btw Na linuxie jade.. a jeszcze czego sa te jebane cyferki przy crashu?:mad:
 
chodziło mi o kwestię crashy i tracenia połączenia z mysql - na linuxie tego nie zaobserwowałem, a na windowsie taka była codzienność

To nie umiałeś przystosować mysqla pod system Windows??
:/ porażka xD :p
 
Back
Top