• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupie Layout ! Tibia

Status
Not open for further replies.
Nie chodzilo mi o to, napisales ze watpisz ze firma w ktorej pracuje nie jest w stanie tego zrobic, nie widze nic specjalnego bo mi sie wydaje ze bez problemu to zrobi.
 
Mógłbym zobaczyć przykładowe realizacje, które wykonaliście? A i z tą ceną kodowania przesadziliście, layout rozumiem ale kodowanie w polskich warunkach za 400zl to już masz u najbardziej renomowanych koderów. A Seba0p za 200zł myślę by się podjął. Wszystko też zależy czy cms czy każda podstrona osobny css i kod.
 
Szef mi tak powiedzial. Co do designow to nie mam pojecia gdzie sa bo nie robie w tej 'kategori'.
 
W Anglii mozna pracowac od 16 roku zycia, a firma to nie pierwsza, dopiero zaczolem robic w tej akurat. To drugi tydzien i nawet mi sie podoba, tylko strasznie daleko, godzina metrem :(
 
A to gratz, tak pytałem z ciekawości ;p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top