• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupie profesjonalnego guild wara ; )

Eraghon

New Member
Joined
Mar 2, 2009
Messages
94
Reaction score
0
Location
Szczecin
Witam, interesuje mnie guild war taki jak jest tutaj:
Zeltenia - Wars
czyli: frag limit, payments, możliwość prowadzenia wojen z wieloma gildiami, historia prowadzonych wojen, enemy mają yellow skulle (oczywiście jak ktoś zaatakuje kogoś z przeciwnej gildii to nie ma white skulla ale do PZ'ta wejść nie może)/bądź jakiekolwiek inne odróżnienie enemy
priv.
 
Last edited:
Pisz do Elfa, tylko on moze sellnac owego guild wara za bodajze 120 zl
 
K, wprawdzie nie spodziewałem się że to będzie tanie ale na razie nie mam tyle kasy :( są ważniejsze wydatki ;)
Odezwę sie.

PS ten war system działa pod 0.3.6 i donatora nie muszę mieć?
 
K, wprawdzie nie spodziewałem się że to będzie tanie ale na razie nie mam tyle kasy :( są ważniejsze wydatki ;)
Odezwę sie.

PS ten war system działa pod 0.3.6 i donatora nie muszę mieć?

Wyraznie napisal, ze jest pod 0.4 i musisz posiadac donatora ;>
 
Ja to rozumiem tak że muszę posiadać donatora BY korzystać z 0,4
ale żeby korzystać ze starszej wersji to już donatora nie musze posiadać ;o
może ktoś rozwiać wątpliwości?

A jeżeli jest tak jak mówi Chojrak to jest jakiś inny guild war system który spełnia moje wymagania i jest pod 0.3.6? (piotrka?)
 
co do twoich wymagan, jedyny taki system sprzedaje elf. jest jeszcze system piotrka1447 , ktory umozliwia wojne z wiecej niz jedna gildia - tu masz przyklad Vexoria - Wars
 
Piotrka system nie zapisuje fragów możesz się nawalać ile wlezie. A pkt dla guild i tak wpadają.
 
a czy jego script ma takie fajne tarcze jak ten elfa?^^

Weś ucho ogarnij się.. czym sie cieszysz? xampy zrobił ten sam skrypt a elf zagrozil mu banem i tak by all mieli :-( i wasze ots by nie byly takie FAJOFE 1:0 dla mnie Uchoszety pysku.
 
Back
Top