• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupie.. rozwiazanie problemu z mysql

lenidas

New Member
Joined
Mar 18, 2010
Messages
149
Reaction score
0
No więc tak, mam dwa problemy z mysql
Pierwszy z nich polega na tym, że TFS czasami traci połączenie z mysql a więc przestaje zapisywać obecny stan do DB
Drugi - save trwa 40-50sekund..

Czyli chodzi mi o to aby tfs nie tracił połączenia z mysql a save trwał maksymalnie 15-20sekund zakładając, że jest 700osób online (taki mały zapas :p)

prawdopodobnie za to wszystko odpowiada jeden plik - my.cnf
Jeżeli ktoś wie jak się z tym uporać proszę o kontakt na priv, co do kwoty to myślę że powinniśmy się dogadać :)
 
mi tam działa jak nalezy (350h+ uptime i 150h+), a edytowałem moze troszke moj pliczuś ^^. a, nginx rzondzi.
 
mi tam działa jak nalezy (350h+ uptime i 150h+), a edytowałem moze troszke moj pliczuś ^^. a, nginx rzondzi.

tez mam nginxa a mimo to raz na jakis czas traci polaczenie z mysql i save trwa tyle czasu ze mozna spokojnie pojsc zjesc obiad

moze elfik specjalnie tak robi zeby ludzie od niego kupowali jeszcze my.cnf :d
 
I chuj da jak mysql bedzie wykorzystywal caly czas taka sama ilosc jaka wykorzystywal...
 
Back
Top