• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

kupno kompa co to za cena?

sam sobie zloz

druga sprawa, nie warto, ja sobie zlozylem za cos kolo tej sumy, a potem wyszly ddr4 i w ogole, jestem smutkiem :(
 
cos czuje ze spierdole sprawe, zle dopne jakies zasilacze albo zle dobiore i sie w pizdu spali ; p
 
Ciezko o to, wszystko podpisane albo ma charakterystyczny wyglad, a wiekszosci i tak nie da sie zle wlozyc.
 
zestawy to zlo i, nie zawsze, sa drozsze niz jakbys sam ulozyl, ale jak zarabiasz w szwecji, to ta roznica Cie nie rusza, dla prawdziwego Polaka jest znaczaca
 
zestawy to zlo i, nie zawsze, sa drozsze niz jakbys sam ulozyl, ale jak zarabiasz w szwecji, to ta roznica Cie nie rusza, dla prawdziwego Polaka jest znaczaca
wiem wiem.. a jaki komputer twoim zdaniem jest warty kupna stad? kliks
do gejmingowania?
 
Teraz robie kupe, zmodydikuje post, jak popatrzę.

złóż sobie sam, na dobre Ci to wyjdzie. Nie składaj na dywanie i wszystko bedzie w porządku, jak sam nie umiesz, to kogoś poproś. Co robisz w szwecji? Opłaca się tam jechać? Jest przytulnie? Dużo brudasów?
 
Last edited:
Last edited:
Back
Top