• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupno smartfona

Aeven


Joined
Dec 29, 2010
Messages
335
Reaction score
4
Yoyo.
Aktualnie korzystam z SE k750i i chciałbym sprawić sobie jakiegoś fajnego smartfona za niezbyt wygórowaną cenę, lecz takiego, który sprosta moim wymaganiom i ogólnie nie będzie szitem. Przede wszystkim interesuje mnie, aby w smarku było Wi-Fi, Multitouch, żeby przeglądanie internetu było wygodne i telefon dość sprawnie (szybko) chodził. Fajnie też jak by był z aparatem, ale nie musi być jakaś superubermega duża ilość pixeli/ów. :D

Szczerze to nie chciało mi się rejestrować na specjalnych forach komórkowych i dlatego napisałem tutaj. Liczę na to, że ktoś z Was mi doradzi jakiego smarka mógłbym wziąć.

Cena do 500zł :cool:
 
samsung monte s5620 ;* dałem 350 za nowego
telefonik ma wi-fi, przegladanie internetu jak najbardziej na plus, szybko chodzi, aparat 3.0 ale fajne zdjecie robi
 
samsung monte s5620 ;* dałem 350 za nowego
telefonik ma wi-fi, przegladanie internetu jak najbardziej na plus, szybko chodzi, aparat 3.0 ale fajne zdjecie robi
Wygląda trochę jak pis of szit ;p
Chyba wolę coś bardziej kwadratowego z nowszym dizajnem (coś a'la iPhone 4, było by fajnie) :D

Aale oczywiście dziękuję za radę ;)

bierz smerfa
bierz mnie
 
Sam ostatnio kupiłem htc wildfire s i jestem z niego bardzo zadowolony, ale kosztował 620 zł.
 
Ja korzystam z iPhone 3gs, jestem bardzo zadowolony :) przymierzam się niedługo to wymiany na 4gs, ale najpierw $$ muszą wpłynąć na konto :D
według mnie bardzo fajne smartfonki :p
 
Postaw na szybko jakas orsh rl mape i kup sobie HTC DHD albo Sensation.
 
oj chlopcze ty pierw zastanow sie dobrze czy kupno tego tfona ma sens
wydasz tyle piniedzy na takie gowienko zeby dzwonic i sesemesy pisac :\
a bawic sie mozesz na komputerze : p
 
Weź pod uwagę to że stacjonarnego czy laptopa do szkoły nie zabierzesz.. A na spr np z niemieckiego translate google i 4-5 lecą (wiem z własnego doświadczenia)
co innego na studiach, bo na wykładach może sobie siedzieć z lapciakiem, nawet ze stacjonarnych chociaż to będzie głupio wyglądać
 
SAMSUNG i5700 - używke powinieneś wyrwać za 500, znajomy ma i sobie chwali

ja osobiście mam galaxy S i powiem, że super telefon
 
Samsung I8700 Omnia 7!

Windows Phone 7 z multi-taczem. Omnia od 1 wersji (I900) the besciarska ;D
 
Chyba zdecydowałem się na Samsunga S5830 Galaxy Ace, co o nim sądzicie?
 
Back
Top