• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

lagi spowodowane tabela 'players'

Status
Not open for further replies.

marian1

O RLY?
Joined
May 22, 2009
Messages
88
Reaction score
0
Bry, Mam problem z lagami zarowno na 0.3.5 jak i 0.3.6 (mowa tu o tej samej bazie). Co 5-6 sekund mam 1-1,5sek laga. Przy swiezej i pustej bazie problem nie wystepuje. Idac tym tropem usuwalem po kolei zawartosc wszystkich tabel i zostaly mi tylko players i accounts. Po wyczyszczeniu players problem ustapil. Sprawdzilem tez cala baze z wyczyszczonym tylko players - problem tez nie wystepowal. I tutaj pytanie - co moze powodowac takie lagi - wydaje mi sie ze jakas kosmiczna wartosc w ktoryms z wierszy ale w ktorym? Mial ktos kiedys taki problem?
 
za dużo postaci w bazie? usuń te co nie logowali 2 tygodnie
 
ja odpaliłem u sb na kompie tfs0.4 i miałem lagi na localu, jak nigdy wczesniej
 
Zobacz czy nie masz w DB u_stun lub u_shuto (albo coś takiego) na samym dole bo kiedyś miałem taki problem i po usunięciu tego wszystkie problemy zniknęły.
 
Zobacz czy nie masz w DB u_stun lub u_shuto (albo coś takiego) na samym dole bo kiedyś miałem taki problem i po usunięciu tego wszystkie problemy zniknęły.

ALe chodzi o playera o takim nicku?
Co do globaleventow to raczje nie to bo nic w nich nie zmienialem.
 
Dobra lepiej nie pomagać, nawet nie wiesz o co chodzi.
 
Powinieneś wiedzieć o co chodzi, bo np. Ja już wiem, chociaż że nigdy baza danych się nie bawiłem.

Zobacz czy nie masz w DB u_stun lub u_shuto (albo coś takiego) na samym dole bo kiedyś miałem taki problem i po usunięciu tego wszystkie problemy zniknęły.

Sprecyzował
 
Powinieneś wiedzieć o co chodzi, bo np. Ja już wiem, chociaż że nigdy baza danych się nie bawiłem.
No to widac ze masz o tym ogromne pojecie. Nie ma to jak nabijanie postow, co ?;]
Wytłumacz mi w takim razie co to znaczy 'w bazie na samym dole' i nie tlumacz sie, ze chodzilo ci o phpmyadmina.
Zobacz czy nie masz w DB u_stun lub u_shuto (albo coś takiego) na samym dole bo kiedyś miałem taki problem i po usunięciu tego wszystkie problemy zniknęły.
Nie mam zadnego ciagu znakow 'stun' ani 'shuto' w zadnej z tabel.
 
tak jak inni pisali zobacz w globalevents czy dobrze czasy masz.... bo byl update i zamiast sekund są milisekundy...
 
nikt ci tego nie powie clean table players i po sprawie.
 
ja tak samo mam ustawione na 30 i lagi w huj 80 CPU je...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top