• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

LAGowanie OTSa

Ja podejrzewam, ze oni wysylaja jakies byte'y nie zdefiniowane sprobujcie dac, bana za takie cos (macie w configu), tylko, ze z ta opcja da sie crashowac otka, ale przynajmniej sie dowiemy czy to to.
 
jak procek skacze do 100 wszystkie rdzenie to odpal htop
jesli mysql ci to zjada to sprawdz ile masz postaci w bazie danych pozakladanych;p pewnie przez strone jadą warto sprawdzic
 
Chcieliscie powod dostaliscie ... czego jeszcze chcecie ?
Zer O said:
Powiem to co ja wiem o tym.
Mi gosc lagowal ots'a to znalazlem ktory to obserwowalem go :
1)Robil to gdzie chcial
2)Robil to byle jakim charem 8 lv / 100 lv
3)Po zbanowaniu go lagi ustaly do czasu zalogowania sie na nastepnego chara
4)Po wejsciu na jego chara nie mial zadnych dziwnych itemow
5)Nie wiem co i jak zrobil ale podczas gdy wylogowywalem sie z niego chara za kazdym razem byl 1-2 minutowy lag...
6)Wiec wystarczy ze on relogal i tak lagowal

Ja poprostu pogrzebalem w necie napisalem do niego zadzwonilem na domowy i poszedl gdzie indziej ;p
 
usun komende !online zrob zeby zwykly gracz mogl wpisywac komendy typu !online !frags itp raz na 120 sekund :) pomoze napewno .
 
SYN Flood, PoD, Slowloris... możliwości jest tak dużo, że aż strach. Jak będą Ci to "robić", wpisz w terminalu
netstat --numeric-hosts --numeric-ports | grep -v 127.0.0.1
Jeśli nie ma żadnej powtarzalności, czy innych anomalii, to masz po prostu wadliwe skrypty w grze.
 
Back
Top