• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Laptop :D

Gregor

New Member
Joined
Feb 29, 2008
Messages
770
Reaction score
3
Location
UK/POLAND
Co myślicie o tym laptopie:
Info po angielsku bo kupuje na ebay ;p

Code:
Intel Centrino 2 processor P7350.
2GHz processor speed.
3Mb level 2 cache.
4Gb DDR3 RAM.

15.4in screen size.
Resolution 1280 x 800 pixels.
Widescreen.

250Gb SATA hard drive.

Multi-format, dual layer, Blu-Ray optical drive.
24x CD-ROM read speed.
10x CD-RW write speed.
4x DVD-ROM read speed.
4x DVD-RW write speed.

nVidia GeForce 9600 graphics card.
512Mb graphics memory.

5-in-1 media card reader - compatible with SD, MMC, Memory Stick, Memory Stick Pro, xD Picture cards.

3 USB ports.
1 Ethernet port.
1 FireWire port.
HDMI output.
VGA port.
Remote control.

3D SoundBlaster Pro compatible sound card.
16-bit integrated Altec Lansing(r) speakers.
Dual headphone jack.

802.11a/b/g/n wireless enabled.

Będę bardzo wdzięczny za doradzenie czy jest ten laptop dobry ;p
 
Laptop dobry, nie wspaniały, nie zły. Zależy do czego chcesz ten laptop?
Jak do gier to da rade, do multimedii też, do pracy też. 4GB ram to nie tak mało, karta graficzna 512. Nic dodać nic ująć. Na twoim miejscu bym go brał.
 
Last edited:
Na bank sprzedajacy napisze, ze jest padnieta i trzyma 15 minut...
 
Nic nie wiem o baterii, pytałem się to mówi ze nowa bo ogólnie to jest nowy laptop.
A te cudo kosztuje 500 funtów - 2489.95 PLN. coś takiego ;p
 
Laptopik pod wzgledem parametrow dobry, sam w domu posiadam laptopa ( acera ) + 2 stacjonarne. Laptop jedynie jest dobry do pracy, do uzytku domowego nie bardzo - ze wzgledu na ekran, lecz zawsze mozna podlaczyc monitor - dlugo tak swojego uzytkowalem. Bateria z reguly trzyma 3godziny wiec nawet jakbys chcial go gdzies zabrac to i tak musisz oszczedzac baterie albo dokupic dodatkowa i nosic zawsze naladowana w torebce...bo nie wszedzie masz dostep do pradu. Apropo rada na przyszlosc, jezeli masz zamiar jechac na zasilaczu, to OBOWIAZKOWO wyciagnij baterie z niego, gdyz jest zbedna... a tak sie niszczy gdy jest wlozona. Jakbys mial jakies pytania to wal, postaram sie odpowiedziec.
 
Siedze teraz na nowym laptopie :p
I nie wiem troche o co chodzi z karta graficzna info:


Ja mam 256 mb karte czy 1534mb?

:p
 
256 dedykowanej, a vista przydziela jeszcze ramu, co w ogóle spowalnia grę
 
Back
Top