• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

laptop, tablet, netbook

Wiesz skoro do nauki, to parametry pewnie nie sa specjalnie wazne dla Cb, zreszta szczególnie sie nie znam na laptopach pod wzgledem wlasciwosci technicznych, ale jesli chodzi o nauke to SAMSUNGI, bo maja najwygodniejsze klawiatury ;D.
 
Tablet wg. mnie jest dodatkiem do laptopa ale nie zamiennikiem.

Sam posiadałem ASUS Transformer - 10 cali, Android na pokładzie, dołączana klawiatura. Na zajęciach się nie spisywał, sprzedałem.

Kupiłem sobie laptopa Dell Inspiron 3521 15 cali. Dodatkowo kupiłem sobie Nexusa 7, który służy na wykładach, gdzie wykładowca krzywo patrzy na laptopa lub w komunikacji miejskiej do oglądania filmów. Na niektórych nudnych wykładach (na których np. sprawdzają obecność) przydaje się Kindle - dobra książka i 1.5h potrafi zlecieć.

Jeśli nie masz laptopa - to polecam laptopa. Wiele jeszcze zależy od Twojego budżetu.
 
Na androida będziesz tylko bluzgał, zastanów się nad kupnem jakiegoś laptopa 13 cali (np. asus u36s)
 
Get a laptop to avoid being disappointed, make sure it is dual core with 2gb ram MINIMUM
 
Najrozsądniej było by wybrać laptopa moim zdaniem. Aż taki duży to on nie jest, a wygodny jak najbardziej, lepszy do gier w wolnym czasie, i ogólnie do wszystkiego, łącznie z pisaniem.
 
Mam pytanko dual chanel i cl9 a nie cl10 robi jakąś dużą różnicę?
 
Back
Top