• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Laptop

Status
Not open for further replies.
dopierdol asusa z refurbished
260m gts 1gb, wyjebana karta 26 w rankingu kart :)
procek t8700 2x 2.53 GHz

all ci na full detalach idzie.. po OC nawet do 11k points w 3dmark06

dla porownania:
c2d 2x 2.20 ghz
8600m gt 512 mb

ma 3200 punktów ^_^
 
dopierdol asusa z refurbished
260m gts 1gb, wyjebana karta 26 w rankingu kart :)
procek t8700 2x 2.53 GHz

all ci na full detalach idzie.. po OC nawet do 11k points w 3dmark06

dla porownania:
c2d 2x 2.20 ghz
8600m gt 512 mb

ma 3200 punktów ^_^

i na kiego grzyba ma inwestować w starszą technologię? mowa o c2d, tym bardziej t8700, skoro mozna miec t9600.
 
chuj z procesorem, mowie o karcie.. zajebiscie wydajna.. w tej cenie.
nie znajdziesz nowej technologi proca, z kartą graf o podobnej wydajnosci

albo to albo to ;d
 
HP - matryca pada miesiąc po gwarancji
Acer - niesolidny, lubi odmawiać posłuszeństwa na gniazdkach (wszystkich), lub się czasem nie włączyć lub odmówić współpracy z matrycą -> po czym sam się naprawia
Toshiba - gówno do kwadratu, co miesiąc trzeba biegać wymienić inną część
LG - bardziej marka na lodówkę, dobre parametry/cena ale wciąż nie polecam
Asus - drogie, awaryjne ale da się przeżyć
Sony Vaio - 'vjajo' robi (kiepskie parametry/cena)
Dell - polecam = solidny, niezawodny, doskonała bateria (jeszcze drugą dostałem gratis) i gwarancja d2d 3 lata (nigdy nie była potrzebna) zazwyczaj w zestawie
 
A ja proponuję porozmawiać z Sherlokiem na gadu, z tego co wiem on szuka NetBook'a.
Poszukajcie razem.
 
Co ma związanego netbook z laptoptem :| Ja mogę polecić ASUS, sam używam i narazie bez zastrzeżeń, co najwyżej to wg. mnie słaba bateria bo mi trzyma ~2-3h. Modelu nie podaje bo nie znam ;)
 
Póki co podoba mi się sony v
 
Last edited:
no właśnie ja też planuje Kupić Nowego Laptopa. Myślę że tak do 3k, jednak nie wiem co wybrać, możecie coś doradzić? Póki co podoba mi się sony v

W całym temacie wymieniali laptopy do 3 tys, a ty sie pytasz czy mogą coś doradzić...

@topic ja używam sony vaio i jestem zadowolony, polecam.
 
Kupiłem tego laptopa, którego polecał Elf parę stron temu - Asus N61JV. No i pojawił się pierwszy, poważny problem. Czytałem trochę o tym na necie, ale nie znalazłem rozwiązania. Ten laptop posiada chyba Nvidia Optimus. Chodzi o to, że mam mało fps w grach. Dajmy na to CS. Więcej fps'ów miałem na starym kompie niż teraz. Spotkał się ktoś z takim problemem i zna sposób aby go rozwiązać?

Z góry dziękuję za rady i pozdrawiam.

@edit

Dobra, problem rozwiązany. Wystarczyło wybrać dedykowaną kartę graficzną PPM na aplikację. Choć była ona zaznaczona jako domyślna to i tak uruchamiała się ta gorsza. Teraz grafika jest jak marzenie i na najwyższej jakości mam pełno FPS'ów. Fifa 11 Demo wygląda lepiej niż, nie które transmisje na Polsacie.
 
Last edited:
Ja kupiłem 3 dni temu msi gx640 :)

Cuuudo!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top