• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Laptop

Zonkill

Banned User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
102
Reaction score
1
Siema,
Pomyślałem że jest ktoś w stanie doradzić przy kupnie laptopa?
Cena: do ~1800zł
Ważne dla mnie, by laptop miał mocną baterię i mógł długo trzymać, grać na nim nie zamierzam (co najwyżej gry pokroju Tibii).
Co jeszcze mógłbym napisać..? nie wiem.
Macie propozycje to piszcie :)
Thx.
 
a ja z tych 3 mam lenovo y560 i jestem w nim zakochany od pierwszego spojrzenia... Zbieraj kasę i nie kupuj drewna
 
Jak ja mialbym brac laptopa to tylko marki Asus. Najstabilniejszy moim zdaniem
 
Odejdz szatanie z acerem - jeden wielki szit.
Najlepiej ASUS, chco ja osatnio zakupilem sobie MSI i nienarzekam, poczekamy, zobaczymy...
 
ja te mam pytanko dot. laptopa... :D
spadł otwarty i matryca się potłukła, łatwa i bezpieczna jest samodzielna wymiana jej w domu? :D
bo matryca 500zł, serwis za wymianę chce 200 zł, gz.
 
Jak ja mialbym brac laptopa to tylko marki Asus. Najstabilniejszy moim zdaniem
Asus ma gówniane karty graficzne.

Odejdz szatanie z acerem - jeden wielki szit.
Najlepiej ASUS, chco ja osatnio zakupilem sobie MSI i nienarzekam, poczekamy, zobaczymy...
Nie ma gówna nad Acera. MSI ? Ryzykowne. Asus j/w.

Co to znaczy, ze laptop jest stabilny ?

IMHO tylko Dell lub Sony.
Nic to nie znaczy.
Dell 4life ! (Sony Wjajo też dobre)
 
Only lenovo każdy w mojej rodzinie ma lenovo i są to maszyny bardzo dobre za rozsądną cenę. delle i sony są droższe. Każdy ma tam jakieś zdanie ja otwarcie jestem za lenovo i polecam jak najbardziej...
 
Mialem 2 dell inspiron i w 2 bateria przestala ladowac, ale laptop dzialal normalnie. Kupilem kabel myslalem ze to blad, lecz potem poczytalem i wyszlo ze 3/4 ludzi ma problem z laptopami tego typu. Nie umiem sie przekonac do della znowu. Mam teraz toshibe i jakos dziala ale rowniez mam zamiar na cos zmienic.
 
ja polecam toshibe brać, ładnie śmiga wszystko, oprócz matrycy, bo spadł lapek i uderzył ekranem w krzesło, a takto nic się nie psuje i nie nagrzewa zbytnio! + masz gwarancje od toshiby zeroproblemu.pl, więc polecam!
 
ja te mam pytanko dot. laptopa... :D
spadł otwarty i matryca się potłukła, łatwa i bezpieczna jest samodzielna wymiana jej w domu? :D
bo matryca 500zł, serwis za wymianę chce 200 zł, gz.

duzo rozkrecania, mozesz rownie dobrze ja zjebac przy tym i kolorki beda wyblakle
 
ja polecam toshibe brać, ładnie śmiga wszystko, oprócz matrycy, bo spadł lapek i uderzył ekranem w krzesło, a takto nic się nie psuje i nie nagrzewa zbytnio! + masz gwarancje od toshiby zeroproblemu.pl, więc polecam!

Mam della z gwarancja nextbusinessday ( 3 letnia ) w standardowej cenie. Serwisant della przyjezdza dzien po zgloszeniu i naprawia/wymienia co trzeba.
 
Mam della z gwarancja nextbusinessday ( 3 letnia ) w standardowej cenie. Serwisant della przyjezdza dzien po zgloszeniu i naprawia/wymienia co trzeba.

Mam to samo. Do tego dostałem druga baterię za free.
Cena samej dodatkowej baterii i tej gwarancji jest równa cenie całego laptopa (ojj, sklep się pomylił).

Co do Toshiby, znam ogrom przypadków każdego z ich produktów gdzie coś się psuje. Bardzo niesolidnie wykonane rzeczy wciskają.

Z Lenovo bywa różnie, także widziałem jak komp umarł bez powodu.
 
Back
Top