• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

League of Legends (Polish discussion topic).

E? perm nie, nie całe 100 latek i będzie unban, może dożyjesz. Powodzenia :D
 
hahaha kolega też dostał na 100 latek, napisał odwołanie i dostał na kolejne 100 lat :d btw jak chyba uregulujesz te płatnosci to zdejmą no chyba, że to nie jest za te fake płatności :d
 
Dokładnie, wszyscy moi koledzy z klasy aka tacy informatycy do mnie "e kuba nie martw się proxy, vpny, tory, nicz nie mogą kurwy z riotu zrobicz nabijaj se riotsy!!!" a teraz postują na swoich tablicach fejsbukowych te obrazki z banem na ponad 100 lat i śmiecham z nich hardo bo mnie nie posłuchali :D

inb4 lajkuje jak pojebany
 
Dokładnie, wszyscy moi koledzy z klasy aka tacy informatycy do mnie "e kuba nie martw się proxy, vpny, tory, nicz nie mogą kurwy z riotu zrobicz nabijaj se riotsy!!!" a teraz postują na swoich tablicach fejsbukowych te obrazki z banem na ponad 100 lat i śmiecham z nich hardo bo mnie nie posłuchali :D

inb4 lajkuje jak pojebany

Ciebie też dopadną :D
 
Oj tam 8 skinów, ja miałem coś w deseń 60~70 i ok 90 championów. Za zwykły flame permanentny ban. Prosiłem nawet po roku o unbana, mówiłem, że się zmieniłem etc i niestety nic nie poskutkowało. Nikogo z permem nie odbanowują. Deal with it. Założyłem jeszcze później 2 konta, smurfując zdobyłem takie doświadczenie, że byłem w stanie grać z ludźmi wyższego kalibru typu Wickd, Krepo etc.
 
że byłem w stanie grać z ludźmi wyższego kalibru typu Wickd, Krepo etc. za dużo streamów xDDDDDDDDD

nie 8 skinów tylko 8 legendarnych czytaj ze zrozumieniem.
 
Oj tam 8 skinów, ja miałem coś w deseń 60~70

c8xu5t.jpg
 
na rankedach już takich rzeczy nie ma więc przemęcz się te 30 lvli i masz spokoj

hahahahhahahahahhahahahha ale ty masz poczucie humoru xD

Takich rzeczy nie masz ewentualnie w platynie albo diamoncie w III goldzie czasami trafiają się takie pizdy, afki i wychodzący z gry że czasami wątpię w tą gre..



Mnie również namówili koledzy i się wciągnąłem jak huj już gram ponad rok. Czasami lubię sobie siąść a tam jedna rozgrywka, jebne ze 3 i jakieś 2,5h wyjęte z życiorysu :D

I wgl pierwszy raz słyszę o darmowych riotach może rozwińcie ten temat :D
Ale szczerze nie interesują mnie takie rzeczy bo szczerzę wolę grać w to niż coś szpącić.
 
W Diamondzie V też są afkerzy/dc ale najwięcej to jest throwerów ...
 
3lol.png


3 mecz w lola, czemu ja w to gram? :((
(pratycznie od początku 4v4)
 
Jak ja miałem ten problem to przestałem grać i odinstalowałem tą grę. Opłacało się.
 
[video=youtube;AXIdqkwCIPw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AXIdqkwCIPw[/video]

Takie tam na refresh.
 
Zrobiłem sobie przerwe ponad 2 miesiące, zagrałem ostatnio kilka rundek i przyznam, że taka przerwa tylko na lepsze wychodzi. Co prawda nie ogarniam tych championów którymi grałem mniej niż 30 gier ale to co robiłem ostatnio swoimi mainami ; o
 
Back
Top