• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Broni.

Scutcher

New Member
Joined
Aug 16, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Location
Lei_Cole
Hej wam.

Chciałbym Was dzisiaj zapytać czy jesteście za legalizacją broni palnej dla każdego pełnoletniego człowieka, który tylko będzie chciał ją sobie zakupić.
Czy czulibyście się bezpiecznie posiadając broń, a może wręcz przeciwnie?
Czekam na Wasze opinie w tym temacie.
 
Polska i legalna broń? Spore żarty - samobójstwo wręcz.
Nie, nie czuł bym się bezpiecznie tak samo jak 97% innych Polaków.

Poza tym, teraz o broń wcale nie tak trudno, na czarnym rynku zwykły glock za grosze chodzi, tylko trzeba mieć kontakty.

A czemuż poruszyłeś taki temat?
 
Nie przejdzie.
Masa niezrownowazonych psychicznie debili zaczelaby uzywac jej jak mikrofalowki...
Nie mowiac juz o kibolach i dresach, ktorzy to zabieraliby ja na te swoje ustawki.
Podejzewam, ze wzroslaby tez ilosc samobojstw...
 
Podejzewam, ze wzroslaby tez ilosc samobojstw...
A teraz to nie można skoczyć z 6 piętra albo powiesić się?

Poza tym w Ameryce w Arizonie, stanie gdzie można posiadać bron jest dwa razy mniej przestępstw z bronią, niż w Nowym Yorku, gdzie jest zakaz. Nikt nie odważy się napaść na innego z bronią gdy wie, że tamten też ma broń. Ale to nic, napadając również wie, że sąsiedzi ofiary mogą mieć broń, co bardziej go odstrasza.

A na 1 obywatela w Arizonie przypada 2.5 sztuki broni.

Poza tym, teraz o broń wcale nie tak trudno, na czarnym rynku zwykły glock za grosze chodzi, tylko trzeba mieć kontakty.
No właśnie, problem jest w tym, że przestępca ma zawsze broń, nie może mieć jej obywatel, dlatego człowiek z bronią jest bardzo niebezpieczny (w Norwegii zginęło by co najwyżej 10 osób, bo później zamachowiec by już nie żył..), natomiast człowiek z bronią pośród innych ludzi z bronią jest zwykłym pionkiem.

[video=youtube;nyJ1dfjlqaY]http://www.youtube.com/watch?v=nyJ1dfjlqaY[/video]
 
Hej wam.

Chciałbym Was dzisiaj zapytać czy jesteście za legalizacją broni palnej dla każdego pełnoletniego człowieka, który tylko będzie chciał ją sobie zakupić.
Czy czulibyście się bezpiecznie posiadając broń, a może wręcz przeciwnie?
Czekam na Wasze opinie w tym temacie.

Zdecydowane nie. Połowa społeczności latała by z bronią, taka prawda, broń nie jest dla ludzi a co bardziej dla polaków. Po drugie jest to nawet nie realne nie chcą zlegalicowac Marii Konopnickiej która nie szkodzi społeczeństwu a co dopiero zlegalizować bron :w00t: JESTEM ZDECYDOWANIE PRZECIW!

Please Legalize Marihuana
 
Last edited:
[video=youtube;mkjz-Q5M0j8]http://www.youtube.com/watch?v=mkjz-Q5M0j8&feature=related[/video]
 
Chodzilo mi raczej o to, ze jesli beda mieli bron pod reka to w przyplywie emocji moga to poprostu zrobic.
Nikt raczej nie ma gotowego sznura pod reka.
 
Niee, w Polsce jest za dużo debili, aby można było posiadać ją legalnie.

Powiedzmy taki tibijczyk, co było głośno że rzucił w kogoś krzesłem, to pomyśleć co to by było gdyby miał broń przy sobie, nie to że by strzelił, ale kusiło by go i kusiło i w następnym przypadku miałby już mniej strachu aby jej użyć.
 
Powiedzmy taki tibijczyk, co było głośno że rzucił w kogoś krzesłem, to pomyśleć co to by było gdyby miał broń przy sobie

widzisz krzesła w tibii są ale broni palnej nie ma dlatego też tibijczyk rzucił krzesłem.
 
No pewnie, że nie czułbym się bezpieczny... wychodząc z domu jeszcze wyskoczył by na mnie jakiś koks z glockiem
i już nie dałbym sobie rady...
 
wyskoczył by na mnie jakiś koks z glockiem i już nie dałbym sobie rady...

Tych akurat najmniej bym się bał. On ma broń, Ty masz broń. Szansa 50/50, chyba, że to snajper.
Nie masz broni? Przykro mi, lądujesz w śmieciach, albo na ulicy.
 
Tych akurat najmniej bym się bał. On ma broń, Ty masz broń. Szansa 50/50, chyba, że to snajper.
Nie masz broni? Przykro mi, lądujesz w śmieciach, albo na ulicy.

A co gdyby mi przystawił broń do skroni? No nie powiesz że bym go rozwalił, takie rzeczy to tylko w filmach.
 
No pewnie, że nie czułbym się bezpieczny... wychodząc z domu jeszcze wyskoczył by na mnie jakiś koks z glockiem
i już nie dałbym sobie rady...

A teraz co? Wychodzisz z domu, wyskakuje na Ciebie koks z pięścią,
i już nie dałbyś sobie rady....
 
Moim zdaniem było to trochę taka "szybka łapka" wkurwisz się na kogoś wypierdolisz mu 9mm w skroń i po koleżce.
A teraz jak go po napierdalasz gazrurka lub skopiesz to jest szansa że koleżka się w OIOM obudzi i nie dostaniesz dożywocia a kilkanascie latek, a i tak wyjdziesz po kilku.

Zresztą, bron palna to żaden rare w tych czasach, (Selvest coś o tym wie ^_^).
I Samme dobrze mówi, bron nie problem kupić.

@edit
Zresztą po alkoholu ludziom odpierdala, niby badania przejdzie wszystko jest OK, a po alkoholu inny człowiek weźmie do łapy broń zapierdoli kulkę i później tego nawet nie będzie pamiętać.
 
Last edited:
Ludzie jak was chce ktos zabic to robi to odrazu a jak przystawia wam bron do skroni to masz 1700051 technik by mu zlamac reke w 15 miejscach zabrac pistolet i skopac dupe. Ruscie dupe i idzie na jujitsu/aikido/karate/judo/mma lub co kolwiek. Narzekacie ze z bronia byloby niebezpiecznie. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Nie ma regulacji prawnych ktore daja wam w 100% bezpieczenstwo. Chcesz miec bron to mozesz ja miec nawet i teraz ale po co?

Ja w sumie jestem neutralny co do posiadania broni ale jakbym mial mowic tak czy nie to wybralbym tak.

I w jednym z filmikow jest poruszona bardzo wazna kwestja wzienia ktory dostaje od podatnikow 2300zl/mc. Uwazam ze to jest wazniejsze a nie kwestja broni.
 
Rozmowy o skrajnościach w danym przypadku są debilne. Bo również tworząc szklane butelki, może być taki przypadek w którym ktoś rozbije butelkę komuś o tętnice szyjną, wykrwawi się, a zbite szkło spowoduje pożar w lesie.
 
Rozmowy o skrajnościach w danym przypadku są debilne. Bo również tworząc szklane butelki, może być taki przypadek w którym ktoś rozbije butelkę komuś o tętnice szyjną, wykrwawi się, a zbite szkło spowoduje pożar w lesie.
spalą się strażacy próbujący ugasić pożar i wybuchnie ich samochód, wybuch spowoduje wyrzut kasku w powietrze, kask uderzy w głowę operatora rakiet w polskiej armii, który sprawdzał czy sprzęt działał i przypadkiem rakieta zostanie odpalona i uderzy w Moskwę, drgania terenu sprawią, że kubek z kawą Putina się przewróci na słynny "czerwony guzik" i chuj po świecie. zdelegalizujmy butelki.
 
Back
Top