• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Broni.

Co nie zmienia faktu, ze przywolany tu juz chociazby glock jest bardziej smiercionosny niz butelka.
 
Bo jak masz w ręku gnata to włącza się GOD MODE i wydaje się, że jesteś nieśmiertelny.
 
spalą się strażacy próbujący ugasić pożar i wybuchnie ich samochód[/B]
To nie amerykanskie filmy samochody bardzo rzadko wybuchaja. Z tego co wiem samochody strazackie jezdza albo na bezyne albo na olej napedowy wiec o wielkich wybuchach nie ma mowy.

Bo jak masz w ręku gnata to włącza się GOD MODE i wydaje się, że jesteś nieśmiertelny.

Tak jak w norwegii :)
 
JKM w TVN24 o dostępie obywateli do broni palnej - YouTube

03:08

Dziennikarz: Ja nie wiem czy czułbym się bezpieczny, wiedząc że każdy świr-nie świr może mieć broń w Polsce i może sobie ją wyjąć i strzelić mi w głowę bo uśmiechnę się do niego krzywo na ulicy.
Mikke: To niech Pan pomyśli jak się muszą czuć kobiety idąc ulicą wiedzą że każdy mężczyzna ma przy sobie narzędzie gwałtu.
Dziennikarz: No ale przecież nie każdy mężczyzna jest gwałcicielem...
Mikke: No właśnie - tototototoo o to chodzi!



##
a odemnie.... nie będzie legalizacji broni, jest milion innych ważniejszych rzeczy, w tym też do legalizacji :D i nie chodzi tu raczej o broń.
 
Back
Top