• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Marihuany w Polsce

Status
Not open for further replies.

Sherlok

Active Member
Joined
Aug 29, 2008
Messages
2,116
Reaction score
44
Location
Poland, Wrocław.
Cześć.
Założyłem ten temat, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat legalizacji Marihuany w Polsce. Jesteście raczej ZA czy PRZECIW legalizacji? Uzasadnijcie swoje wybory ;)

Ja dziś wybieram się na MWK organizowany we Wrocławiu (tydzień temu też byłem), mam nadzieję, że będzie tak zajebiście jak tydzień temu. Wkurwiły mnie tylko władze Wrocławia - W sobotę znów marsz Wolnych Konopi. Zablokują ulice? - ale jeśli policja będzie się pultała to blokujemy most i niech nas w dupę pocałują :*
 
Przeciw. Jestem przeciwnikiem każdej maści dymu. Popieram również zakaz palenia w miejscach publicznych.
 
Sherlok tylko przy blokadzie mostu nie zapomnij o JP JP JP 100%!!

Widać na oglądałeś się za dużo filmów typu super zioło i inne. Jak chcesz sobie palić to pal nikt Ci nie broni siądź sobie w domu i jaraj ile chcesz, też jestem za tym aby zakazać jeszcze palenia w miejscach publicznych.
 
Przeszkadza Ci to? To też zacznij palić. Widze rośnie kolejne pokolenie mocherów.
Wypowiadacie sie o czymś o czym nie macie "zielonego" pojęcia.
 
Jestem za legalizacją, przynajmniej będzie można sobie spalić bez adrelaniny, a nie stoisz i tylko myślisz z której strony może Ci wjechać psiarnia ;>
 
Legalizacja rozwiązuje wiele problemów, a nie je tworzy. Poczytajcie sobie, nie chce mi sie wymieniać.
 
jestem za legalizacją bo kto chce palić to zawsze zapali ale jestem za zamknięciem DOPALACZY/Smarta i innych syfów w Łodzi bo mnie już to wkurwia. Jedziesz do szkoły (akurat mam po drodze do smarta i już z rana 5 osób stoi pod smartem ;d) Zamykać w pizdu ten smart !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jestem przeciw, wyobraźcie sobie, jedzie gość samochodem, zapala se skręta, jest na chaju, przyspiesza, jeb, wypadek, pomyślcie trochę ludzie.

Po rozum do głowy idźcie
 
jestem przeciw, wyobraźcie sobie, jedzie gość samochodem, wypija sobie browara, jest najebany, przyspiesza, jeb, wypadek

No pomyśl! Zakażmy całkowicie spożywania alkoholu
 
jestem przeciw, wyobraźcie sobie, jedzie gość samochodem, zapala se skręta, jest na chaju, przyspiesza, jeb, wypadek, pomyślcie trochę ludzie.

Po rozum do głowy idźcie

To teraz Ty sobie wyobraź: alkohol jest legalny, wsiada koleś do samochodu, wypija 0,5, jest pijany, przyspiesza, jeb, wypadek, pomyśl trochę człowieku.

Przecież człowiek jest istotą myślącą i raczej wie co robi. Legalizacja nie dotyczyła by ton marihuany, a pozwalała by sadzić i palić tylko jej małe ilości.
 
Tu bym sie sprzeczal ;).

Toż to przecież wiadomo, że są ludzie i taborety. Chodzi o to, że jeśli sam alkohol i papierosy (oba są bardziej szkodliwe od marihuany) są legalne, to dlaczego ludzie mający przy sobie chociaż odrobinę marihuany mają iść na odsiadkę i zabrania im się palenia?

Ktoś tam wspomniał o JP/100%... nie wiem co ta osoba chciała pokazać tym zdaniem, ale jeśli chodzi o jebanie policji to jest już inny temat, a samym ludziom wyznania JP jestem przeciwny.
 
No tak ale biorąc pod uwagę, że wtedy odprowadzali by za to podatki to nasz kraj jeszcze by na tym zarobił. Marihuana mniej szkodzi niż alkohol. Człowiek się jeszcze wyluzuje odpręży a po alkoholu to odpierdala głupoty.

Jestem 100% za legalizacją zioła.
 
jestem przeciw, wyobraźcie sobie, jedzie gość samochodem, zapala se skręta, jest na chaju, przyspiesza, jeb, wypadek, pomyślcie trochę ludzie.

Po rozum do głowy idźcie

Ty też, przeczytaj co napisaleś :thumbup:

Dopalacze to jedno wielkie gówno, lepiej sobie zapalić zioło i mieć przypał niż spalić tej szajs ; >
 
No tak ale biorąc pod uwagę, że wtedy odprowadzali by za to podatki to nasz kraj jeszcze by na tym zarobił. Marihuana mniej szkodzi niż alkohol. Człowiek się jeszcze wyluzuje odpręży a po alkoholu to odpierdala głupoty.

Jestem 100% za legalizacją zioła.

Warto dodać jeszcze, że "Zawarte w marihuanie substancje nie wywołują fizycznego uzależnienia." oraz, że "dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek, dotąd nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania i praktycznie jest to niemożliwe." WIKI

#Bonus
http://upload.wikimedia.org/wikiped...e_brownies.jpg/800px-Three_space_brownies.jpg
 
No tak ale biorąc pod uwagę, że wtedy odprowadzali by za to podatki to nasz kraj jeszcze by na tym zarobił. Marihuana mniej szkodzi niż alkohol. Człowiek się jeszcze wyluzuje odpręży a po alkoholu to odpierdala głupoty.

Jestem 100% za legalizacją zioła.

Alkol, zioło 2 różne sprawy. Na balety nie pójdziesz zjarany bo za mułe złapiesz, a w towarzystwie np. jakaś działeczka czy coś to lepiej zjarać bo jest śmiechawa;>

Jak ktoś nie pali to nie powinnen sie wypowiadać w tym temacie ;>
 
Warto dodać jeszcze, że "Zawarte w marihuanie substancje nie wywołują fizycznego uzależnienia." oraz, że "dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek, dotąd nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania i praktycznie jest to niemożliwe." WIKI

#Bonus
http://upload.wikimedia.org/wikiped...e_brownies.jpg/800px-Three_space_brownies.jpg

Te 'statystyki' nie uwzględniają 'ciekawych filmów', które mają ludzie i od których giną. Typu skok przez okno itp.
 
Trzeba fazować ;) UP# Marihuana nie jest halucynogenna, jak ktoś ma najebane w głowie to i tak i tak skoczy :] Lepiej patrz jak ludziom odpierdala po alkoholu
 
Te 'statystyki' nie uwzględniają 'ciekawych filmów', które mają ludzie i od których giną. Typu skok przez okno itp.

Buahhahahahhahaaha skok przez okno po Marihuanie? widać że nigdy nie paliłeś i masz zerowe pojęcie na ten temat.

Po dopalaczach to różne rzeczy się robi, ale nie bo maryśce.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top