• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

Veziv

Veteran OT User
Joined
Jan 21, 2013
Messages
1,355
Reaction score
255
Hello as topic says


Lets make it together its always like this


i asking omel/or kayto without ue ava yes? they said yes

we fighting like hmm 10-15 minuts and its always some1 without brain to spam random ue like latmasken today shot 5-6 ues from and Bas like 5-6 vis hurs and after it u start cry and make mass ue with full team but remember we didnt spam UE WITH FULL TEAM only 2-3 ppl make it


So stop crying about it and try fight without ava ue


alot of ppl wanna quit becouse of it its no normal fight last 1 month 1 gather/per day 15 minuts fight and again u guys 20 hours offline come on


My proposal about rules

Rules -

No avalanche [if u want breake def feel free to use it]
Not ue - only if u sneake some1 or want breake def
stop random avalanche / waves combo on openfield



Sry for english
 
but if our 2 or 3 ppl will spam ue on battles you will cry but when Latamasken and Young Stromon doing it you can say "we didnt spam UE WITH FULL TEAM only 2-3 ppl make it ".


so in next battle you will see
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
Rojczal : exevo gran mas frigo
Rojczal : exevo gran mas tera
 
jakie ty kurwa zasady piszesz japierdole jestes kurwa smieszny nie byloby uekow gdyby nie te twoje pazie bijace ue i tera hury w biegu

zwolin latmasken lukof bass<retardfromhive low no legs < typeczki spamuja ueki hury w nas a ty placzesz ze my wyjebalismy ue sklej ta pizde otwórz oczy i zobacz co ci sie na ekranie dzieje a nie widzisz kurwa tylko 1 rzecz

a i jak gralem u ciebie to tez jak widziales ze 1 osoba bije ueki to wbiegales liczyles ue na 3 wiec sklej ta pizde sam tak robiles ale teraz placzesz

dobrze olek powiedzial ze jestes pierdolonym hipokryta chuj ci w ryj frajerze jebany




Translate Veziv is fuckin retard
 
true info always on battle veziv said

have mana? ue on 3
1
2
3
....


fuck you bas you killed all of us
 
jakie ty kurwa zasady piszesz japierdole jestes kurwa smieszny nie byloby uekow gdyby nie te twoje pazie bijace ue i tera hury w biegu

zwolin latmasken lukof bass<retardfromhive low no legs < typeczki spamuja ueki hury w nas a ty placzesz ze my wyjebalismy ue sklej ta pizde otwórz oczy i zobacz co ci sie na ekranie dzieje a nie widzisz kurwa tylko 1 rzecz

a i jak gralem u ciebie to tez jak widziales ze 1 osoba bije ueki to wbiegales liczyles ue na 3 wiec sklej ta pizde sam tak robiles ale teraz placzesz

dobrze olek powiedzial ze jestes pierdolonym hipokryta chuj ci w ryj frajerze jebany




Translate Veziv is fuckin retard

czaisz Ty kurwo bez głosu, że nigdy nie uderzyłem tera hura czy ueka na battle?
 
czaisz Ty kurwo bez głosu, że nigdy nie uderzyłem tera hura czy ueka na battle?
tylko ty kurwo jebana bijesz go co cd jebany ubeku co padl raz na -2 i juz nie wrocil na battle jebany ty sie nadajesz kurwa z siwkiem do rozpaania ognia w lesie jebany ubeku
 
tylko ty kurwo jebana bijesz go co cd jebany ubeku co padl raz na -2 i juz nie wrocil na battle jebany ty sie nadajesz kurwa z siwkiem do rozpaania ognia w lesie jebany ubeku

hahahaha, Ty pierdolony śmietniku, ładnie Ci giereczka banie poryła, że sobie historyjki wymyślasz.

nie uderzyłem ani jednego ueka i tera hura dzisiaj, ale jakiś śmietnik twojego pokroju coś sobie ubzdurał w główce. To -2 mnie za bardzo nie boli, nie jestem Tobą żeby na battle noobem biegać
 
noobami na battle kiedy hahaha we ty jestes bez kitu glupi HAHAHAHAHAHAAHAHAH idz przybij pjone z siwym ob tylko do tego sie nadajesz jebany ubeku hahah komedia w chuj hahahahahaha
 
jaa pierdole ;D bd się kłócić o jakiś wm o ueczki ja pierdole ;D Veziv cwelu zawsze waliłeś ue wiec nie miej pretensji do nas 3x sie z toba umawiałem nie na ue i zawsze poleciało wiec sklej już ta morde dziś next wm i tyle ja pierdole spamujesz to forum jak nie wiem co a to tylko glupia giereczka...
translator: stop spamming srsly
 
hahahahah hhahhahah Veziv no ava/ue? hahahahahahhaha


10580014_309672145877675_1138057058032515697_n.png
 
Last edited:
noobami na battle kiedy hahaha we ty jestes bez kitu glupi HAHAHAHAHAHAAHAHAH idz przybij pjone z siwym ob tylko do tego sie nadajesz jebany ubeku hahah komedia w chuj hahahahahaha

no co Ty kurwo bita, nie expiłeś swojego charka a biegałeś na bitki innym ? ubekiem to mógł być Twój stary co się rozpierdalał na sąsiadów za dodatkowe kartki na wagon szlugów pierdolony śmietniku.

zresztą na chuj rozmawiać z jakimś dzieckiem co mordy nie otworzył od 5lat, a na vencie privki spamował żeby mógł expić.

taka prawda, ten siwek to może sobie i być przyjebany, ale Wy nie jesteście lepsi i zachowujecie się tak samo jak on więc nie wiem po chuj takie pisanie, jak nie widzicie różnicy w bieganiu 3 typa i spamowaniu random tera hurów a zajebaniu combo ue w 20 typa no to faktycznie nie ma o czym rozmawiać
 
Dawać next wm kurwa i skonczcie pierdolic bo i my spamujemy ue i wy jak jest poaniczka wiec koniec tematu dla mnie 21;00 big wm i jazda 300 fragow
translator;good idea gajs?
 
Back
Top