• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

jakoś na sd też was kopałem ja pierdole bd teraz płakać tydzień o ava? Ostatnio na svar też na rowno było i co spierdalaliscie w tą i w tamtą... Ueki zaczely się od Siwka wiec nie miejcie pretensji że my je bijemy ze mna zawsze się umawia a sam je bije wszyzstk jest na vt record co mowie jak widze ava od was albo wave nic nie poradzę na to ;) dla mnie to ogolnie jest to strasznie śmieszne piszecie ze po rowno to czemu siwek lazi w defy praktycznie a nie wyjdzie na open tylko musze za nim biegać?typek zamiast się bić normalnie w city cały czas to idzie na crystalle ja pierdole no beka w chuj ^.-

No ale jak nie wiesz na 100% kto bije to nie mów: pakol jebnal wave to jebiemy ava.. no też nie rozumiem czemu bijąc się w tyle samo osób idziemy close ;p
 
Jeszcze jakis jebany tirowiec powie, że ja tera hura bije jak nawet na hocie nie mam trzymaj mnie. Było dobrze to Ci się uwidziało, że ktoś ava bije i odliczyles. Na sd-ki dostałbys po pizdzie i taka prawda. A tak w ogóle to czemu nie poszliśmy open?
1 raz nas na open przekopaliscie XDDD ale co tam typ jebany no nejmie HAHAHA i na open twoj komander nie ma FPS a jak wygrywal to jakos boosta fps dostal pierdolony pewnie siwek szybciej pedalowal
 
Niech siwek kasuje tą gildie i na -2 się bijemy, bo to parodia, że z gostkiem 25 letnim się dogadać nie da XD
i ty myslisz ze my sie splaczemy ze spadniemy na -2? no chyba nie XD typeczki maja wyjebane w tego otsa tak w chuj a to wy tylko expicie recznie po 4h XDDDDDDDD
 
because veziv is affraid to fight normal without people czyt : crystall. that's why we dont fight normal when we have equal teams. kk pozdrawiam patryka. gather time when gather time
 
Bez kitu, tak samo wczoraj wychodzimy to Siwek od razu na kopy 'bo was wiecej', potem wrocil i oczywiscie ustawil sie i pisal 'podbijajcie' bo zawsze musi byc po jego mysli bo jest gownem, ktore lasi sie tylko na fragi pet jebany. Prawda jest taka, ze my mozmy sie bic na -2 bo mamy wyjebane ale to wy zawsze placzecie 'war mode albo sie nie bijemy'.
Mowiac, ze wczoraj bylo nas 5 wiecej (jak zawsze) policz mi osoby na ekranie i powiedz ile widzisz? ja widze u nas 23 u was 22 + 3 noob hary pomiedzy nami. Wiec stulcie juz ten ryj, ze nas wiecej zawsze bo my mamy z tego beke, a wy KURWA NIE BIJCIE JUZ TEGO AVA!

http://www30.speedy*****malware.localhost/GaaxM/download/idiotyzm.jpg
 
I po obejrzeniu cama juz Ci mowie kto bil ava, byl ty Cab, Xabor i Szhide, a to, ze staliscie tymi paleczkami i napierdalaliscie mas sany, a Silent, Kwiatek i jeszcze ktos tam wavy to nic. Nie dziw sie potem, ze nikomu sie z Toba bic nie chce bo jak leci 10 x ava od 3 osob to policz sobie, ze jest to 10 x srednio 150 czyli 1500 many mniej wiec nie wkurwiaj juz ucho pecie jebany bo bedziesz cisniety caly czas za Twoj styl bicia. Nie chcesz byc cisnity wyjdz chodz raz na ank / dara i nie uciekaj na defa. Zamykam
 
fioletowy - wyjdzie na ank dara , nie bedzie mogl przez jakiś czas nikogo zabić to uderzy ueka i tez bedzie zle. nie ma tutaj kwestii dogadywania sie kto gdzie popełnił błędy. oba teamy wychodza na chujowe bo nikt sie nie potrafi z siwersem dogadac
 
nie prawda gajs z siwkiem mozna sie normalnie dogadac tylko ze on ma serce wojownika i prawdziwego ducha walki tylko jak wariatow niema bo crystall poszedl spac to co ma robic spojrzcie obiektywnie
 
No to już wyjebac tych kiepów co bili i po sprawie. Wczoraj było nas po równo albo nawet nas więcej o 1-2 i zamiast iść normalnie open to sie szlajamy po jakimś zajebanym svar..
 
ja nie rozumie tylko jednego jak taki zbylu jebany pion moze sie tu odzywac jak on od 10 lat nie ma mikrofonu?
 
No to już wyjebac tych kiepów co bili i po sprawie. Wczoraj było nas po równo albo nawet nas więcej o 1-2 i zamiast iść normalnie open to sie szlajamy po jakimś zajebanym svar..

tylko czaisz ze jak Ci siwek kogos zbanuje to jeszcze za 2 dni , patryk sam bedzie prosił go zeby wrocił bo he needs wariats
 
Bez kitu, tak samo wczoraj wychodzimy to Siwek od razu na kopy 'bo was wiecej', potem wrocil i oczywiscie ustawil sie i pisal 'podbijajcie' bo zawsze musi byc po jego mysli bo jest gownem, ktore lasi sie tylko na fragi pet jebany. Prawda jest taka, ze my mozmy sie bic na -2 bo mamy wyjebane ale to wy zawsze placzecie 'war mode albo sie nie bijemy'.
Mowiac, ze wczoraj bylo nas 5 wiecej (jak zawsze) policz mi osoby na ekranie i powiedz ile widzisz? ja widze u nas 23 u was 22 + 3 noob hary pomiedzy nami. Wiec stulcie juz ten ryj, ze nas wiecej zawsze bo my mamy z tego beke, a wy KURWA NIE BIJCIE JUZ TEGO AVA!

http://www30.speedy*****malware.localhost/GaaxM/download/idiotyzm.jpg
Rozowy przyjacielu na tym smiesznym screenie jest was 25 nas 22 wiec mi tutaj nie pierdol to raz,dwa bilismy sie na samym poczatku na sdki i bylo zajebiscie,wy mnie,my kuca,kucu zdechl,ja stalem nie wytrzymaliscie presji- avalanche on the letter on three i szkoda ze widzialem non stop od was tera hury no ale to szhide bil od gory


ps popraw mnie jezeli sie myle

translate more ava more fun hexana ots
 
Rozowy spojrz na tego cama ze svar i co robi taki Skuned z lewej strony spam tera hurow i kilka innych osob robia to samo plus od was leca random ava czyt. deszczu. Ty widzisz tylko strone siwka a to co robia typaski od was to masz blind na oczach siema pomylencu i jebany bajkopisarzu.

I l ike it. Omel nie wytrzymal presji i zajebal ue bo bylo 17:3 przypomina ci sie to cos? Albo wczesniej thais-veno na dezert? Przegraliscie 3x na open to wpadaliscie i waliliscie albo teamem ue albo takie gowna jak zbylu wpadaly walily ue i padali a potem puacz na priv co wbilem to stracilem na 1 battle. Zastanów sie kto zaczyna bic ue i ava.
Kolejna sytuacja bijemy sie 23vs23 na svar podchodzi kayto calym teamem i odrazu combo ue wyjebal i co mi powiesz ze to siwek ue bije? Nie uderzyl nawet 1 sd i juz combo ue calym temem wyjebal.
Takie pierdolonie ze dostales na open ava to nie powinenes tu pisac bo na open mogl ktos pomylic hota wyjebac ava za 150 ale i tak wole te random ava za 150 niz sd za 500 :)
 
Last edited:
co wy pierdolicie ja normalnie wale wave ue ava i wszystko co sie da bo tak najlepiej sie zabija na tym otsie o co wy sie klocicie?
 
Bez kitu, Maro ma racje. Sam bilem ueczki w pierwszej lini ale cos pierdole :D

Btw. latmasken scierwie bez wyksztalcenia, tibijczyku jebane policz 10 razy moze bo ja nadel widze od nas 23 osoby chyba, ze dla Ciebie Slibaha i jakis Gangnam cos tam jest od nas to wporzo pierdolony spoleczniaku


Transalte:
That latmasken can't even count, that fuckin child without brain and school
 
Last edited:
JA PIERDOLE

na chuj wy w ogóle drązycie ten temat

z jednej strony siwek biega od ghazbarana do mshopu svargrond a z drugiej kajtek czy omel nakurwia z miejsca ava ue bo dostali randomowego tera hura od hehe smieszków z teamu siwka

i tak bedzie dopóki ten ots stoi bo przy takim stanie teamow raczej nie ma szans na normalną bitke> zawsze przegrywajaca strona wkoncu peknie i wypierdoli ava wave

czego tu nie rozumieć...
 
Tylko, ze nikt Kaplar nie przegrywal bo padl Kucu i Latmasken, a to, ze wariaty. Zreszta nie wiem po co sie tak wczuwacie wszyscy bo my sobie beke krecimy caly czas, a wojownika siwka walcza nadal :D
 
nie rozumiem, nie mozecie sie dogadac? my siwka przypilnujemy ze ma nie walic ue, ava i wave. Wy nie bedziecie nakurwiac ava,ue i wave. W czym problem? Przeciez ludzie maja swoj mozg i swoje rece, zrobia bojkot i nie bedzie zadnego combo ue on tri hehe. A svar to powinni zamknac i opłaty wprowadzic bo juz sram na to miasto.


To kwestia dogadania sie nie tylko z leaderem, ale ludzmi ktorzy maja cos w glowce bo wyjasnia lidera ze ma zjebane pomysly i przez to sa chujowe bitki.... Pozdrawiam poi reload gajs

ps. fuck you gulimer and omel
 
Bez kitu, Maro ma racje. Sam bilem ueczki w pierwszej lini ale cos pierdole :D

Btw. latmasken scierwie bez wyksztalcenia, tibijczyku jebane policz 10 razy moze bo ja nadel widze od nas 23 osoby chyba, ze dla Ciebie Slibaha i jakis Gangnam cos tam jest od nas to wporzo pierdolony spoleczniaku


Transalte:
That latmasken can't even count, that fuckin child without brain and school

Ty jestes tak chory na głowe ze ja pierdole,ty pierdolony smieciu to jest parodia,drugi veziv
 
Back
Top