• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

LG p500 SWIFT PLUS VS SAMSUNG GALAXY GIO

Wymietek

Active Member
Joined
Jan 2, 2011
Messages
633
Reaction score
29
Albo cos innego w play mix z internetem za 39zl/miech - 40/50 doladowan.
???
 
jestem za samsungiem, mimo iż ciąży na firmie fama, że jest chujowa, to ja na moich samsungach nigdy się nie zawiodłem .: )
 
Posiadam Samsunga Monte już prawie rok i nie mam z nim problemów także polecam Samsunga.
 
posiadam LG, nie polecam. Bateria bardzo krótko trzyma, nie pomogło zmienienie baterii na nową ani tzw. 'reset' rozładować, ładować 3x po 12h.
 
posiadam LG, nie polecam. Bateria bardzo krótko trzyma, nie pomogło zmienienie baterii na nową ani tzw. 'reset' rozładować, ładować 3x po 12h.

reset o ile sie nie myle mozna, a nawet nalezy zrobic na poczatku uzytkowania komorki
 
reset o ile sie nie myle mozna, a nawet nalezy zrobic na poczatku uzytkowania komorki
format baterii można zrobić w każdym momencie, bo bateria ma swoją pamięć, wjeb do zamrażarki na 24h wtedy ta pamięć się wyjebie i można na nowo formatować. : )
 
To pytanie brzmi jak: mam kupić telefon czy lodówkę ?
Mam tutaj na myśli lodówkę LG. Samsung robi genialne telefony, LG na pewno nie (podobnie jak laptopy), za to lodówki mają dobre :p
A HTC jest ok, o ile nie z WM !
 
Back
Top