• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Liga Cs #1.

ile można w tego cs'a, nie nudzi się wam ? :F
Jest tyle wspaniałych gier z wyśmienitą grafiką :)

Ou em dzi! Noobek jestes, skoro liczy sie tylko grafika, a nie grywalnosc/rozrywka, heh.
 
Rozrywka - gta 4
Grywalnosc - Cod > cs :peace:
 
Ou em dzi! Noobek jestes, skoro liczy sie tylko grafika, a nie grywalnosc/rozrywka, heh.

Nie napisałem że liczy się tylko grafika.
Grywalność jest na równi, jednak jak już miałbym w coś grać to wybrałbym coś co spełnia oba warunki, czyli coś z serii COD'a czy BF'a.
 
Ale z Twojego poprzedniego postu mozna wyczytac, ze miales na mysli, ze CS ssie bo inne gry maja lepsza grafike, musiales zle napisac ;)
 
Ale z Twojego poprzedniego postu mozna wyczytac, ze miales na mysli, ze CS ssie bo inne gry maja lepsza grafike, musiales zle napisac ;)


Musiałeś mnie źle zrozumieć, chodziło mi o to iż cs jest na tyle starą grą iż na rynku jest już pełno lepszych gierek. :thumbup:
 
Musiałeś mnie źle zrozumieć, chodziło mi o to iż cs jest na tyle starą grą iż na rynku jest już pełno lepszych gierek. :thumbup:

Niech Ci sie jezyk od tego iżu nie polamie :thumbup:
 
Back
Top