• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Limit odświeżania strony www.

Natrov

New Member
Joined
Dec 14, 2013
Messages
72
Reaction score
2
Witam,
wie ktoś jak w iptables ustawić limit odświeżania strony klawiszem F5....? Żeby nie można było spamowować F5..?
Dzięki za każdą podpowiedź. :)
 
Jeżeli spamowanie F5 powoduje że serwer się gotuje to przyjrzyj się skryptom ;)
 
Nie gotuje się, ale podczas spamowania F5 wygląd strony się zmienia... Biała strona.(wszystko ułożone nie tak).
 
Jeżeli spamowanie F5 powoduje że wygląd strony się zmienia to przyjrzyj się skryptom ;)
 
Iptables blokuje ruch sieciowy..? Chodzi mi tylko o ustawienie limitu odświeżania strony... Bo gdy spamuje klawiszem F5 strona się psuje. :)
##EDIT
No właśnie nie mam pojęcia co jest dlaczego wygląd się zmienia przy spamowaniu F5. Może wina css..? :)
 
w gęsiorze xarta jest dodany exaBotDefender -> exaBD.php


zamiast wywalać komunikat o zablokowaniu ip może np. pokazywać stronę z cache czy cuś
 
Hmmm, właśnie teraz mam ustawione, że mi blokuje dostęp do strony... Z cache jak wyświetlić zawartość? hmmmm :))
 
Tak tak, ale jak połączyć to, że gdy ktoś spamuje F5 to go nie banuje tylko wyświetla cache... :D
 
Back
Top