• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

linijka w items.xml

Status
Not open for further replies.

dragon1155

Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
122
Reaction score
5
Witam. Mam taki problem otoz kiedy do itemu dodam ta linijke <attribute key="increasemagicpercent" value="200"/> (jakby ktos nie wiedzial odpowiada za obrazenia magiczne) dziala tylko dla magow sorc/druid. Knightom i palladynom nie chodzi. Jak to zrobic ? albo jak to zastapic ?
 
Last edited:
Prawdopodobnie działa u wszystkich voc tylko że czary knighta i część palladina zadają obrażenia od skilla a nie mlvla.
 
tez to zauwazylem, czyli jak to rozwiazac ?

pomoze ktos ?
 
Last edited by a moderator:
Ten item musi być dodany do movements jeśli masz go w items.xml . :(
 
jest...az tak glupi nie jestem ;p a tak w ogole nie musi byc skoro bez dodania do movements dzialal dla magow tylko po dodaniu tez tylko dla magow...
 
jakim niby cudem ?

@edit: nigdzie nie jest ustawione ze tylko dla magow ale mniejsza o to... jak zrobic zeby byl tez dla knightow (probowalem w movments vocation dopisywac)
 
Kochaniutki zapoznaj się z zasadą działania onEquip/onDeEquip, co ty na to?
 
OMG człowieku ile razy można powtarzać że to działa na spelle oparte na mlvlu a nie skillu a co by tu nie mówić to czary takie jak exori są zależne od skilla, chcesz żeby działało dla knighta to polecam przestudiować Ci source.

Cały czas chcesz zrobić coś co nie ma powiązania z tym czego używasz. Chcesz rozwiązanie na podobnym poziomie to zrób sobie do tego skrypt i użyj doPlayerFeed a wtedy na pewno będzie działało poprawnie.

@Tuchol

Nie o to mu chodzi że wcale nie działa tylko o to że nie zwiększa dmg z czarów knighta.
 
sam skrypta nie napisze a jezeli poprosze tu o niego to pewnie zaraz ktos zechce zebym mu placil jak za zborze...prosilbym o nie zamykanie moze ktos by zdecydowal sie pomoc i by napisal mi skrypt.
 
musi poprostu zwiekszac obrazenia magiczne o 70% dla wszystkich profesji. Im wiecej masz go na sobie tym wieksze obrazenia tj. jak masz dwa na sobie no to 70%+70% a jak trzy to 70+70+70. Slot dowolny tj. tam gdzie arrow left i right hand. Jak czegos nie rozumiesz to napisz :p
 
Cały czas czekasz aż ktoś zrobi Ci ten skrypt? Już dawno byś sobie go zrobił sam metodą prób i błędów.
 
Zrobił by gdyby miał jakiekolwiek pojęcie jak, ale on liczy że ktoś zrobi to za niego a sam będzie trzepał kasę z otsa bo item oczywiście do sms shopu.

Nie musisz mi pisać na pm ponieważ ten temat to jedna wielka pomyłka a zaczęło się od tego że napisałem ci że można to zrobić za pomocą skryptu przy wykorzystaniu funkcji która zmienia poziom "najedzenia" gracz.
 
jaka wielka pomylka ? to zrob to jak takie latwe niby dzieki wszystkim za pomoc na prawde super zebym byl adminem wszyscy mielibyscie milion reputow ! jeszcze raz dzieki !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top