• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Linux Mysql problem...

Kuczmen

New Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
103
Reaction score
0
Witam.
Używam Ubuntu 8.10
Podczas wlaczania silnika mam nastepujace bledy:
> ERROR: Failed to save account: 122492!
mysql_real_query(): UPDATE `accounts` SET `premdays` = 0, `warnings` = 0, `lastday` = 1236353244 WHERE `id` = 77514: MYSQL ERROR: Table 'accounts' is read only
> ERROR: Failed to save account: 303404!

mase tych bledow mam...
 
jeszcze jedna rzecz, bo dopiero teraz zauważyłem...

cd /var/lib/mysql
sudo chmod 777 databasename -R

Ty byś wszystko rozpieprzał w tym momencie, wiesz?
Wystarczy wejść w pma i naprawić, zoptymalizować, etc. tabelę, oraz wywołać /etc/init.d/mysql reload, bo przecież sama się w tryb "read only" nie przestawiła, nie?
 
jeszcze jedna rzecz, bo dopiero teraz zauważyłem...



Ty byś wszystko rozpieprzał w tym momencie, wiesz?
Wystarczy wejść w pma i naprawić, zoptymalizować, etc. tabelę, oraz wywołać /etc/init.d/mysql reload, bo przecież sama się w tryb "read only" nie przestawiła, nie?

a czemu odrazu rozpieprzal ? pozatym jak kopiujesz baze do /var/lib/mysql to nie widzisz jej w phpmyadmin musisz pierw nadac uprawnienia dopiero bedziesz ja widzial i mogl cokolwiek zrobic (przynajmniej ja tak mialem ).
 
a czemu odrazu rozpieprzal ? pozatym jak kopiujesz baze do /var/lib/mysql to nie widzisz jej w phpmyadmin musisz pierw nadac uprawnienia dopiero bedziesz ja widzial i mogl cokolwiek zrobic (przynajmniej ja tak mialem ).

sądzisz, że ON TO ZROBIŁ, skoro nawet chmodów nie potrafi nadać?
 

Similar threads

Back
Top Bottom