• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Linux Problem

god maximus

New Member
Joined
May 8, 2009
Messages
139
Reaction score
0
Witam potrzebuje pomocy .
Potrzebuje Silnik Dedykowany pod Linuxa 0.3.5..
a nie jakies .exe ktore nawet pod emulatorem windowsa (wine) nie dzialaja

...
Z góry THX..
Pozdrawiam
 
O elf pro elo , idź lepiej zrób coś z tym tfs bo zamiast siedzieć przed kompem i z nudów spamować , tala biję cie o głowę z stabilnością

@god maximus : Specjalnie , na przeciw im napisz na priv skompiluje ci , pomogę all ;]
 
@Drakos:
Takiś Pan mądry? Stworz Pan swoje distro :eek:
 
@Sality ja nie potrafię , wiem że elf tak zamiast noobić się na tym forum , spamować w każdym poście by mógł poprawić swojego tfs-iaka

@Elf , śmierdzący leń :*** , ja tu czuje ten zapach !! , mam nadzieję ze w 0.4 ty tam nie będziesz nic robił bo dodasz w pizdu funkcji i chuj crash będzie co 2 h

@Edit Ja sie boje wersji 0.3.6 , będzie straszno :( , tam save trzeba będzie dać co 5 min


Dobra bez żartów elf zrób coś z tą stabilnością wiem ze polak potrafi , tylko że leniwy, zobaczcie sami gęsior , elf wszystko co dobre to polacy xD
 
Last edited:
Kurwa Dobrze Drakos mówi same lenie siedzą an OTland...
Zamiast pomagać się wyśmiewają ...
Pozdrawiam nOObów...
 
Back
Top