• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Linux Problem

Haha widzisz ja zawsze dobrze mowie , np taka lama hehetki rodzice zrobili jemu konto na otlandzie i szpanuje , że jest kimś , kimś , kimś lepszy od nas , lubię was lamy hehetki , elf , Sality i inni spamerzy xD

@ Elfik ponad 2 k postów gdzie on to wjebał ? oj napisał sie napisał :(



@Down :
Wiedziałem wiedziałem że to jakiś spamer specjalista ten to spamował oj było ;] jest ban niech żyje ten co dał tego bana . Tak tu pisze , obawiam się ze przesiąkłem tobą bo za dużo jak na jeden dzień :( ale ja nie wyzywam xD

Nie ratujta kurwa nie ja nie chce spamowac juzzzzzzzz nie beda pisal !


Dobra idę bo się zarażę spamerstwem , ja nie chce być lamą . Zobaczcie tego na dole ponad 1 k postów na specjalistka tutaj nie daje za wygraną jutro będzie z 300 ;]
 
Last edited:
@Up ...
Jarasz się tym ,że wyrwałeś bana na nim ...
Nas to gówno obchodzi ...
To znaczy ,że jesteś frajer na to wygląda ...
Pozdrawiam .
 
A ty kurwa idioto poczytaj miliony postów na tym forum w których jest napisane jak kompilować!
Pacanie nie kompiluje sie .exe tylko kompilujesz ze źródeł. Poczytaj do chuja co to linux a mnie nie wkurwiaj... i nie bierz sie za gentoo cioto bo to wyższa szkoła jazdy.
 
Jakoś idioto napisałem ,że .exe się nie Formatuje ...
Kurwa Weś się odpierdol ...
 
xDDDDDDDDDDDDDDdd
Po co się kłócisz z mapperem z 5 letnim doświadczeniem ? ;]
 
Ojojo co się porobiło strach czytać polską kategorie otlandu :p zamknąć temat w pizdu i nauczyć się obsługiwać opcji SZUKAJ :*
 
E wiecie co , elf a coś nie ma chyba wziął sobie do serca "mój serwer będzie stabilniejszy niż taly" teraz całą noc będzie sie bawił w źródłach . Kochany elfie możesz to zrobić jutro bo do szkoły będziesz nie wyspany , a o szkołę trzeba dbać
 
da się exe skomplikować!
Wgrywasz plik na serwer i piszesz komendę:
Code:
chmod 777 -R /etc
cd /folder_z_exe
make exe to linux plik.exe
A potem włączasz otsa:
Code:
run serwer.linux

I działa!
 
Back
Top