• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lista stron o Tibii i OTS

Status
Not open for further replies.

Tenebrexis

New Member
Joined
Jan 17, 2014
Messages
28
Reaction score
1
Witam,

Tak jak w temacie: proponuję zrobić listę stron o tematyce Tibii i OTS.
Jakie znacie w miarę popularne (a co najważniejsze wciąż działające) polskie i zagraniczne strony o Tibii lub OT Serwach?
(Mam nadzieję, że nie naruszam w ten sposób żadnego punktu regulaminu forum, nie chodzi mi tu o reklamę żadnej z tych stron.)

PL: (Polska)
tibia.org.pl
tibia.pl
tibia.net.pl
tibiopedia.pl
otibia.com
otsoft.pl -> forum.tibia.tv
tibia11.pun.pl

ENG/US: (Wielka Brytania/USA)
otservlist.org -> http://otland.net
tibianews.net
tibia-wiki.net

SE: (Szwecja)
?

BR: (Brazylia)
tibiabr.com
tibiarpgbrasil.com
portaltibia.com.br
tibiaking.com
otserv.com.br
mundotibiabr.com
rpgtibia.the-up.com
tibiaibot.com
radbr.com

VE: (Wenezuela)
tibiavenezuela.com
tibialatino.com

MX: (Meksyk)
tibiamexico.com.mx

CL: (Chille)
?

ES: (Hiszpania)
tibiahispano.com

DE: (Niemcy)
?


O kilku na pewno zapomniałem, liczę na Wasze propozycje do listy.
 
Last edited:
Cele informacyjne itd.

Ja np. chciałbym znaleźć Szwedzkiego tłumacza, ale nie mogę znaleźć żadnej ich strony.
 
TORG to hydepark, tibia.pl nie żyje (bosal coś kombinuje z wiki ale kiedy on to zrobi...), oTibia.com to jakiś trup, otsoft i ttv też, t11 trup od kilku lat a tibiopedie dodałeś dwa razy.
Tylko tnet działa.
 
Tibia powoli upada, staje się coraz zimniejszym trupem
 
Tylko tnet działa.
TNET tez trup...

Jeszcze mpc forum jest z dzialem tibii, w sumie tez dosc popularny dzial jakby nie patrzec. Nawet moze tam lepiej reklamowac niz na tnet xd
W ogole nie wiedzialem, ze tyle br stron jest. No ale nie dziwne, w koncu ich najwiecej jest.
No i jak juz dodales otservlist to mogl bys dodac tez inne listy. Otslist, private-servlist czy jak to sie tam zwie, otlist czy jakies inne br i nie br listy.

Plot twist: Jak szukasz tlumacza to nie musisz szukac na forach tibisjkich ;) Wiec nie wiem po co w ogole ten temat. Kazdy sobie moze znalezc jakies stronki, wystarczy jebnac w google tibia...
 
Nie znam więcej OT list, zresztą pisałem, że część mogła mi wylecieć z głowy...
Nie muszę i nie będę, jednak chciałem poszerzyć obszar poszukiwań o jakieś tibijskie szwedzkie forum.
Chcesz to sobie szukaj, a jak komuś nie będzie się chciało to będzie miał je wszystkie w jednym miejscu. Pozdro

P.S.
Zapewniam Cię, że tych wszystkich stron nie znajdziesz pod hasłem "Tibia" w google...
 
/\ Najhujowsza lista, trzyma samych spooferów, i cięzko znaleść normalny serv, tylko jakieś smietnikowe dinery, openki i simsony gdzie grac 30 osob a spoof jest na 300
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top