• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Litan World 8.5 - Rekturuje

Hikamare

Sweet, annoying boy
Joined
Sep 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Location
Poland
Witam wszystkich użytkowników !
Chciałbym zaprosić Was wszystkich do pomocy w utworzeniu nowego, innowacyjnego serwera Open Tibia.​

Nie będę teraz rozpisywał się nad tym jak chciałbym by Litan World wyglądało ponieważ w mojej głowie jest tylko kilka systemów, questów, czy wygląd kilku lokacji. Wszystko będziemy uzgadniać, gdy zbierzemy już odpowiednią ilość ludzi.

Aby dłużej nie przeciągać. Do stworzenia Litan World potrzebni są :

2-3 maperów - pełni zapału do pracy. Min. 3h online (dziennie). Z wyobraźnią.
Nie ważny staż. Ważniejsza jest jakoś prac.

Skrypter - tworzy własne skrypty. Począwszy od czarów, poprzez NPC do systemów alchemii, czy kowalstwa. Osoby, które będą się zgłaszać potrafiąc wykonać tylko NPC, lub czar zostaną zreportowane.

Pisarz - opisywanie lokacji, stworzenie fabuły forum,pisanie zapowiedzi.

Grafik - zwykły, jak i pixelart. Sądzę, że tutaj nie muszę wypisywać zadań

Ilość członków będzie się oczywiście zwiększać wraz z zapotrzebowaniem na nich w projekcie

Każdy kto złoży tutaj podanie i zostanie ono pozytywnie rozpatrzone zostanie poinformowany w stosownej wiadomości.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie Litan World to zapraszam na specjalne gadu-gadu, które zostało założone tylko do tego projektu : 21044253, lub na forum Litan World
Na ten numer NIE przyjmujemy podań. Podania składamy tylko w temacie.

Mam nadzieję, że na OtLandzie znajdę osoby chętne do pomocy w tworzeniu projektu (;

@Jamess070

W 100% oferuję pozycję na serwerze.. O cashu pomyślimy po starcie ^^
 
Last edited:
Pewnie nie płaci wszystko wyda na projekt, za pomoc w tworzeniu Litan World dostaniesz GameMastera i % z Sms Shopu. :p
 
Tak samo jak z tym eternal world ^^ :] Wszystko niby zajebiście a nawet serwer nie był online.
 
@Jamess070

W 100% oferuję pozycję na serwerze.. O cashu pomyślimy po starcie ^^
A jeżeli wszystko pójdzie tak jak sobie wykombinowałem to ruszy ^^

@Nemaneth

Narazie mam jednego kandydata na pisarza. Tnet nie ma już tylu kandydatów co kiedyś, xd
 
@UP:
Nie gadaj :thumbup:
Eternal był online, ale padł po kilkunastu minutach czy tam godzinach ;)
Wytrzymał chyba 100graczy, ten zajebisty mega pr0 silnik wlasnego autorstwa.

@Down: Słowo
Niepierdol
nie miało za zadanie obrazić nikogo i nie było skierowane do Ciebie :)
 
Last edited:
Nie będę pierdolić, bo powiększę rodzinę.
Nie chcę takiego syfu jak było z EK i nie zrobię takiego, xd


@offtop

Jeżeli już tutaj jesteście, to wejdźcie mi w galerię map xd
 
To nawet o tym nie wiedziałem to musiała być szybka akcja jak w sklepie byłem bo czekałem na tego otsa zobaczyć jak to wszystko wygląda.

@wtf ??

Widziałem twoje mapki powiem ci że są świetne.
 
To nawet o tym nie wiedziałem to musiała być szybka akcja jak w sklepie byłem bo czekałem na tego otsa zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Nie pamiętam już dokładnie, ale widziałem to na własne oczy, najpierw im sie start opóźnił, a później wbiło trochę luda i serwer padł. Mapkę mieli spoko, skrypty też były niezłe (lubię klimat RPG), ale kodera (czy programistę?) mieli beznadziejnego.
 
Mniejsza jakich koderów mieli bo to co zrobili było śmieszne. Dlatego nie wnikam w tak duże projekty Kilka real map i siana zgarniasz.
 
@Patrol

Heh, niby dobry pomysł, ale chciałem zawsze postawić mój fajny serwerek, xd


@topic

Dobra, nupki, koniec offtopu.. Zgłasza się ktoś ;> ?
 
@Jamess070

W 100% oferuję pozycję na serwerze.. O cashu pomyślimy po starcie ^^
A jeżeli wszystko pójdzie tak jak sobie wykombinowałem to ruszy ^^


@Nemaneth

Narazie mam jednego kandydata na pisarza. Tnet nie ma już tylu kandydatów co kiedyś, xd

Przecież napisał. Że nic wam nie da satysfakcje że pracowałeś w Litan World. :))
 
Patrolu - napisałeś, a sam tego nie zrozumiałeś..
Nic nie dostaniecie dopóki serwer nie wystartuje. Niestety tatuś nie sypie kasą na projekt, a ulotek nie ma tyle, żebym mógł Was opłacać.
Po starcie każdy członek dostanie procent z shopu w zależności od jakości wykonanej pracy (;

To tyle. Bu$$, bo idę śpijkać.

@Jamess

Kochasiu.. To napisz mi na projektowym gadu coś, zobaczymy co jesteś wart ^^
 
Mam napisać ci jakiś próbny tekst? Nie ma sprawy ;) Daj mi trochę czasu :D

Bez spoufalania ok? Kochaś jestem tylko dla kilku osób :p

Hmm.. a wiersz może być? Ostatnio pisze wiersze :)
 
Back
Top