• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Projekt Retro

SalvaART

TriasOT.online
Joined
May 1, 2017
Messages
208
Solutions
1
Reaction score
123
Location
USA
Witam serdecznie szukamy osób zdecydowanych do dołączenia w szeregi naszego zespołu, który inspiruje się retro tibią oraz starą mechaniką tej gry, całość będzie postawiona na real mapie ze starymi retro spritsami 7.4/7.72.

Aktualnie nasz zespół liczy sobie 3 zmobilizowane osoby, które od wielu lat mają styczność z serwerami TFS.

Nasze zamiary są takie, aby postawić jak najbardziej stabilny serwer retro do gry long-term, mamy zamiar nawiązać współprace ze znanymi personami na 'tibijskiej arenie` i razem z nimi promować ten projekt i stworzyć coś pięknego i stabilnego do gry dla każdego gracza.
Ten projekt na starcie zaznaczam nie będzie żadnym pokemonem, serwerem na miesiąc czy tam dwa oraz serwerem Pay2Win, na tym projekcie będą zakazane wszelkie wspomagacze, macro, boty i inne programy, które będą ułatwiać gre - chcemy zachować pełny zamysł starej tibii i odtworzyć to wszystko w tej pikselowej grze.

Strona będzie robiona na zamówienie, tak samo jak chcę nawiązać współpracę również z jednym znanym devem z TFS, którego to jeszcze wybiorę.

Jesteś chętny porozmawiać dłużej o projekcie? Odezwij się do mnie na Discord: testa221
 
Last edited:
Hmm odważnie, własna mapka? jakieś systemy?
Tak jak napisałem na górze Real Map 7.4 + własny content, systemy w jakie będziemy inwestować (otc module) taski, tooltips, dungeony, crafting, mining etc. będzie też bardzo rozwinięty quest system + podział na frakcje wraz z nowymi wyspami i dostępami.
 
Tak jak napisałem na górze Real Map 7.4 + własny content, systemy w jakie będziemy inwestować (otc module) taski, tooltips, dungeony, crafting, mining etc. będzie też bardzo rozwinięty quest system + podział na frakcje wraz z nowymi wyspami i dostępami.
Odważnie robić teraz otsy na dużą skale :p
 
Oszust bo co? Bo pisałeś że szukasz wykonawców do 30 map, a zaczynasz od 3-4 domków, weź gościu zawijaj sie z tego tematu.

Dawaj tutaj dowody kozaku na to że jestem oszustem i Ci coś zrobiłem oprócz zablokowania Cię bez brania niczego od Ciebie bo myślałem że jesteś poważnym gościem a okazałeś się noobem :)

powodzenia w twoim gówno projekcie, essa gorylu.

a tak się skończyła nasza rozmowa, zawijaj się z tym gówno evo xD
1696094219881.png
 
Jakim prawem piszesz w moich tematach ze to ja jestem oszustem, skoro nawet wspolpracy nie bylo? xD Gosciu, przyjebales sie bo nie odpisalem ci przez 7 minut (cos takiego jak zycie prywatne)
Kazdego mappera sprawdzam przedewszystkim, nie bede komus dawal mapy po tym jak pokazal mi jakies 4 gowno screeny swoich prac, bo mial 'formata'. Szkoda ze nie wrzuciles calej rozmowy :)
Post automatically merged:

SCAMMER - DO NOT TRUST HIM WITH HIS PROJECTS. HE DONT PAY FOR SERVICES.

If there's an admin, please check that out, cause people giving bad reputation to somebody that they never worked with should be banned -.-
He never did anything for me, our conversation took maximum 10minutes, if not less like u see, he spoke to himself on the screen, and he started
commenting my profile and threads, that Im a scammer, that shouldnt be acceptable. There few people from this forum that already made something for me, some people want upfront, some not - never scammed anybody.
 
Last edited:
Man, you spam my theard, you should got warn for that, go away. You say first scammer to me and now you trying cry. Go away with your orshabaal evo and give us any proof about me, best regards you troll.
 
Back
Top