• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Litan World 8.5 - Rekturuje

W 100% oferuję pozycję na serwerze.. O cashu pomyślimy po starcie ^^


Czyli mają Ci zrobić wszystko, a ty bedziesz zarabiał?

Juz to widze jak komuś zapłacisz po odpaleniu ots-a, o ile wystartuje, w

co nie wierze...
 
Czyli mają Ci zrobić wszystko, a ty bedziesz zarabiał?

Juz to widze jak komuś zapłacisz po odpaleniu ots-a, o ile wystartuje, w

co nie wierze...

;o ? Posłuchaj.. Powiedz mi kto zapłaci Ci z góry ? Nie będę do tego dopłacać. I nie, nie zrobią mi wszystkiego, bo będę pomagać w tworzeniu jak tylko będę mógł. I dlaczego niby miałbym się nie dzielić ? Skoro odwalą kawał dobrej roboty, to należy im się za to nagroda -.-


Więc.. Ktokolwiek zainteresowany ? Najbardziej zależy mi jednak na maperach i skrypterach. Pisarze przydadzą się na końcu (;

@down

Ale jesteś, kurwa zajebisty, wiesz...Ogólnie.. Idę się pociąć teraz -.-
 
Last edited:
Hikamare, spierdalaj. Ile masz lat? Co ty masz zamiar robić z otsem?
 
Hikamare, spierdalaj. Ile masz lat? Co ty masz zamiar robić z otsem?

Chłopie.. Nie wiem.. Czujesz się jakiś pro i elo ?
Lat mam piętnaście jeżeli musisz wiedzieć. Co mam zamiar zrobić z tym otsem ? Chcę wychujać ludzi. Zrobią mi mapkę, a ja ją sprzedam na allegro. Takiej odpowiedzi oczekujesz ?
Nie otrzymasz jej. Chcę zrobić serwer, który będzie cieszył graczy przez długi czas, który będzie spełnieniem tego co sobie, kiedyś zamierzyłem. Więc bądź łaskawy nie zaśmiecać mi tematu i jeżeli masz jakieś "ale", to zapraszam na PW.

@Patrol

Tak przy okazji dzięki za dobre słowa na temat map.
 
Last edited:
Mam problem, bo jak widze takich debili jak ty, co szukaja teamu do ots, ktory i tak nie wypali to mnie kurwica bierze. Na tnt znajdziesz pewnie team z Twoim doswiadczeniem(0). A zasmiecasz to ty, ale forum. Wiec spierdalaj nikt Cie tu nie chce.
 
Okej, rozumiem, próbujesz być fajny, wylansować się jako krytyk. Ale nie idzie Ci. Oceniając wszystko jako ogół do niczego nie dojdziesz. Chodzi o to, że czasami jednostka może się wybić, wiesz ? To, że Ty uważasz, że to nie wypali to twoja opinia, ale jeżeli ja się za coś biorę to doprowadzam to do końca. Nie znasz także mojego doświadczenia, więc nie wypowiadaj się.
Tak więc.. Zamknij się łaskawie, nie musisz także zaglądać to tego tematu. To, że nie podoba mi się moja obecność na forum.. Powiem w twoim języku "Mam na to wyjebane" - mam nadzieję, że jest wystarczająco prosto i nie będę musiał tłumaczyć.
 
Huh, czuje sie fajny?

Proponuje wejsc na vt, bardzo chce uslyszec Twoj meski glosik <lol>.

Oceniając wszystko jako ogół do niczego nie dojdziesz.

Hmm, juz doszedlem? w bardzo krotkim czasie i z malym doswiadczeniem odpalilem 3 otsy? z czego 2 wypalily. Jak jestes taki pro ogar to rob sam, albo spierdalaj tam gdzie Twoje miejsce tnt.pl . Tam szukaja ludzi z Twoim doswiadczeniem <lol>.

Poza tym, jaka pozycja na ots ty sie zajmiesz szefie?
 
Będę tworzyć lokacje. Pomniejsze, ale będę. Do tego w najbliższym czasie rozpoczynam naukę LUA, więc tworzenie pomniejszych skryptów.

Nie, nie usłyszysz mojego głosiku. Niestety.

Wiesz.. Też mogę włączyć RL Mapę otworzyć sms shop i trzepać kasę. Ale nie. Wolę zrobić coś większego, ale gdybym robił to sam zajęłoby mi to dużo więcej czasu niż zamierzam poświęcić na stworzenie choćby zalążka.

@Sherlok

Przynajmniej jakiś wesoły aspekt, xd
 
Hmm, on robi tnt, nie ja...

Ja nie mam rl mapy,

Jedna custom map robiona przeze mnie

A 2 archerots.pl ... napewno znasz.
 
Nie, nie znam. Nie grywam.
Ja robię Tnet ? To ty zacząłeś, jak śmiem zauważyć.
Sherlok dobrze zauważył. Naprawdę. Wszystko zależy od zaangażowania oraz wkładu pracy.
 
Mhm, jakoś nie widze chętnych do teamu...

Up; Co ma tnt do moich wypowiedzi? ogarnij sie...
 
Nie spamujcie już na siebie - podajcie sobie rękę jak przystało na użytkoników polisz bordu (hihi) ;d

Głowa mnie przez Was rozbolała, zaraz idę śpiochać :( :*:*
 
Trudno. Poczekam, może ktoś, kto przekopie się przez cztery strony spamu będzie chciał mi pomóc. Aktualnie tworzę sam, ale nie przeszkadza mi to zbytnio.


@Sherlok

Taa.. Branoc, xd
 
Back
Top