• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Loading RSA key i zamknięcie aplikacji

Jeśli podmieniłeś wszystko, to równie dobrze mógłbyś nic z tamtego tematu nie pobierać chyba...
Podmień /data a silnik i dlle zostaw takie jak tam dają.
 
nie zrozumiales mnie,ja podmieniałem do mojego folderu z otsem, a nie do tego packa z tamtego tematu. Skopiowalem nowy silnik i wkleiłem do folderu z moim otsem, stary kasując + stare dll zamieniłem na nowe
 
słyszałem, że w nowszych rsa key jest w configu podobno
a jak go tam nie ma to teoretycznie mógłby użyć domyślnego ale wygląda na to, że tak nie robi

sprawdź w configu z tematu czy nie ma czegoś takiego
 
-- Admin
-- NOTE: adminPassword left blank disables manager.
-- Set to anything if you set adminRequireLogin to false.
-- adminEncryption available options: rsa1024xtea;
-- remember to set correct data!
adminPort = 7171
adminLogs = true
adminPassword = ""
adminLocalhostOnly = true
adminConnectionsLimit = 1
adminRequireLogin = true
adminEncryption = ""
adminEncryptionData = ""

jak to ustawić?
 
No racja, nie zrozumiałem cię :)
Powiedz nam co za błąd ci wywala ?
 
Problem z aplikacją, zostanie ona zamknięta. Wyslij raport o błędach/nie wysyłaj


moze problem lezy w tym ze uzywam windowsa? nie znalazlem info o platformie w tamtym temacie
 
Zasadniczo problem leży w windowsie.
Jeśli chcesz serwer na 8.54 to wystarczy 0.3.6pl1, spokojnie daje radę.
Druga opcja to samodzielna kompilacja najnowszego TFSa. Niedługo wyjdzie poradnik jak kompilować z prywatnego svn w MSVC i będziesz mógł to łatwo zrobić.
 
w devie imo łatwiej, klik i jedzie
a vs to podczas instalacji już trzeba się bawić w odznaczanie 95% rzeczy, później jeszcze kilka usunąć bo się zainstalują bez pytania, bawić się w dodawanie bibliotek czy kij wie czego
jeśli ktoś chce po prostu skompilować to nie ma sensu
a i edytować wolę w npp, jakoś mi łatwiej(i szybciej)
 
chce teraz na windowsie, na swoim kompie testować na tfsie 0.4, a potem na dedyku postawic na 0.4 w linuxie
tibia 8.54-8.57
jest gdzies na otlandzie skompilowany tfs 0.4 8.54-8.57 pod winde?
na 0.3.6 nie bedzie blach
 
chce teraz na windowsie, na swoim kompie testować na tfsie 0.4, a potem na dedyku postawic na 0.4 w linuxie
tibia 8.54-8.57
jest gdzies na otlandzie skompilowany tfs 0.4 8.54-8.57 pod winde?
na 0.3.6 nie bedzie blach

Jest na donator board.
 
Back
Top