• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Login Server tfs 0.3.4pl2

GM Lee

Mapper/Scripter
Joined
Jun 23, 2008
Messages
104
Reaction score
2
Location
Poland, Puławy
Witam mam problem pewnie jak i nie 1 osoba na tym forum...
zalezy mi zeby odpalic TFS 0.3.4pl2 na dedyku all wgralem skompilowalem ustawilem wszystko tak ze powinno dzialac i co? klops nie da sie zalogowac nawet na liste charow

mógłby kto mi strecic co w config.lua wpisac ( chodzi o te porty... ) cos kopii konfiga z nazwa swiatu ( np. PvP.lua) znowu pytanie o porty itd i co zrobic z tym login serverem i silnikiem bo 2 na raz sie odpalic nie da

jezeli ktos wie to bym prosil o odpowiedz :)

edit przy okazji powiem ze nei zalezy mi na 2 swiatach napiszcie mi tylko co dokladnie gdzie tzreba wpisac w tych configach zeby chociaz 1 swiat dzialal to mi starczym <blaga> ;p ;]
 
Sorry ziom, ale jak nie potrafisz znalezc odpowiedzi na tak proste pytania to moze sciagnij jakas real mapke z forum jeszcze raz?
 
czlowieku mialem dawniej dedyka ale dzialalem na tfs 0.2 bo mial mniej bugow dalem sobie na pare miechow spokoj i znowu mi sie zachcialo znalazlem stara mape dopracowalem ja bardzo ladnie i teraz nie wiem jak tego 0.3 poprawnie odpalic
jezeli cos wiesz na ten temat to prosze cie pomoz mi z ta konfiguracja jakos ci sie dowdziecze
 
jesli ci nie zalerzy na tym ze by robic multi world to ustaw w pierszymy port 71 a game port na 73 a drugi silnik ustaw port na 72 a game port na 74

mam nadzieje ze rozumiesz o co chodzi z portami jesli nie chodzi o pozostale port konfiguracje portow skrocilem jak cos to wiadomo ze jeszcze przed tymi cyframi jest 71

a co do tego MW to juz sie nie oplaca z niego korzystac akorat na tej wersji bo u mnie sie wylacal jak tylko wychodzilem z terminala
 
wiesz nie wiem czy to z nerwow czy z powodu braku snu ale troche sie pogubilem napisz jak mzoesz w ktorym pliku co i jak ustawi to:
loginPort = 7171
gamePort = 7172
adminPort = 7171
statusPort = 7171

dzieki z gory :)
 
1 config ustawaisz w ten sposob
Lua:
loginPort = 7171
gamePort = 7173
adminPort = 7171
statusPort = 7171
zas drugi w ten sposob
Lua:
loginPort = 7172
gamePort = 7174
adminPort = 7172
statusPort = 71712

i twoj server bedzie gralo sie na 2 roznych portach czyli na 7171 i 7172
 
tyle ze ja chce miec 1 silnik ale to juz szczegolik uzylem tej twojej 1 konfiguracji i nawet sie na liste charow lognac nie moge ;/

napisz mi na priv albo w tym temacie co trzeba zrobic dokaldnie bo ja mam ustawiony config i powiedz mi co dalej mam zrobic nei chce multiworlda
 
a wpadles na pomysl ze kolega bezposrednio robi na dedyku a co mi wiadomo all port sa otwarte

temat do zamkniecia bo pomoc zostala udzielona na pw
 
Back
Top