• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

LOKUF BRATA SIE Z FATIMA

di-6SACEMYC.png
 
haha dobrze scooby cisnij no name'a xD ladnie gostek nawet sie boi przedstawic ale twardziutko cos tam pierdolic na majczala xD gruby to on jest ale przynajmniej nie z trade !
 
KURWA NIE ZROBIŁEM SS'A jak to mi spamował że na -2 poleciałem :C a sam typeczek 400 eczkiem w domku stał i na noob charze przyszedł :C no ładnie się cwelik bawi co go siwek na hffach poi znalazł XDDD
 
^^ Skuned potwierdzone zawsze jak wpadalismy na teamhnuta powbijac kilka lvlkow to zachaczalismy o hffy i dostawal na glowe xD! i taak jakos sie stalo ze go wzielimy xD
 
tancerz siwek i potem prosiles go zeby odszedl od zemsty i doszedl do was
 
no siwek go widział jak tyrem almighty o 3 nad ranem tyrał recznie poi z wariatami a potem go 3 palkow wyjasnialo na -2
 
haha pamietam to xD ! jak chcieli expic poi o 6 rano a my ze sprzedam siostre tam w 2 palkow pobieglismy wszyscy wyszli a siwek -2 na 420 bo leczenia na hota zapomnial ustawic hahaahhaha porobiony jak mlody w 39
 
potwierdzam jak patrys chcial o 11 isc poexpic na inq z wariatami stanalem 270 rpkiem na boat i odrazu xloga wyjebali 8)
 
ale suchoklates popraw grzywek i nwm o jakiego defa ci chodzi to po 1
po 2 idz dac loga z wm xD
 
Back
Top