• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

lordaeron.se - gra na zwykłym kiencie

kkmks

Programmer
Joined
Aug 8, 2009
Messages
25
Reaction score
1
Czy jest możliwość gry na tym serwerze na normalnym kliencie ???, nie wiem dlaczego, ale ten klient lordaeronu bardzo wydłuża czas w jakim odradzam się po śmierci, co bardzo mi nie odpowiada. Szukam więc jakiegoś zastępnika dla niego, i tu zwracam siedo userów tego forum, Czy zna ktoś sposób jak grać na tym serwerze używając zwykłego klienta od cipsoftu ?
 
sekula 14 możesz mi napisać co trzeba zrobić żeby grać na normalnym kliencie ? próbowałem już kilku protokołów , ale żaden nie działał po skopiowaniu plików z lordaeronu
 
Pobierz oryginalnego clienta 9.4, wrzuć do niego tibia.spr i ewentualnie tibia.pic z lordareona (tam są chyba inne nazwy więc zmień na tibia.pic i tibia.spr) następnie pobierz ip changer i zmień ip na lordaeron.se.
 
Pobierz oryginalnego clienta 9.4, wrzuć do niego tibia.spr i ewentualnie tibia.pic z lordareona (tam są chyba inne nazwy więc zmień na tibia.pic i tibia.spr) następnie pobierz ip changer i zmień ip na lordaeron.se.
No i upubliczniłeś tajemnicę skrywaną od tysiąca lat... :D:D
 
Back
Top