• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lord'Paulistinha - BRudas dostał delejta ; d

Status
Not open for further replies.

KacykOs

New Member
Joined
Aug 31, 2009
Messages
56
Reaction score
0
"Lord'Paulistinha zapamięta na całe życie. Postać największego gracza pod względem poziomu została usunięta. Nikt dokładnie nie wie, co się z nim stało. Pada wiele przypuszczeń, co do usunięcia tego konta. Najwięcej osób przypuszcza, że własnie ten gracz używał nielegalnego oprogramowania i został wykryty przez system wykrywania botów."
 
Code:
Character Lord'Paulistinha is been deleted because account trading or sharing.
 
ale ty szybki omgat :peace:

nie potrzebie w wywiadzie mówił ze botował i kupił postać
 
Szczerze to co mnie to obchodzi? Czym on się rożni od 20lv? Tylko tym ze napierdala dzień i noc. Jak dla mnie to mogą deletować kogo chcą jeśli złamał reguły niema kurwa taryfy ulgowej xD
 
Szczerze to co mnie to obchodzi? Czym on się rożni od 20lv? Tylko tym ze napierdala dzień i noc. Jak dla mnie to mogą deletować kogo chcą jeśli złamał reguły niema kurwa taryfy ulgowej xD

Tylko nie Tomurke
 
tomurka moze i bocil w dalekiej przeszlosci (zreszta LP tez od dawna nie cavebottuje), ale teraz na zmiane dwie tomureczki granuja dwa seale na poi ;/
 
Przynajmniej wszechobecni w polskich szkołach zaspani i zamuleni tibijczycy bez życia poza kompem będą mieli nowy temat do rozważań oprócz questów których nie ma ,a oni wierzą ze jednak są itp.

:)
 
jakis czas temu (bodajze przed yalahar) ktos z cipsoftu wyraznie napisal, ze wiele questow zostalo jeszcze nierowiazanych, a nawet niezaczetych, wiec wiekszosc "legendarnych" questow powinno istniec ;)
 
126477912341.jpg


A oto moj rycerz, niedlugo bede mial 500 :)
 
A ja będę miał 500 wcześniej niż Chojrak!
 

Attachments

Status
Not open for further replies.
Back
Top