• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

lost account - wysylanie maili

analizer

New Member
Joined
Apr 13, 2011
Messages
63
Reaction score
2
Co trzeba zrobić zeby w lost account hasła itd dochodziły z maila na mojej domenie?
przykład; ktos odzyskuje hasło, przychodzi mu mail z mojadomena.pl
 
jak to zrobić, google nic nie wie

wie, tylko Ty nie wiesz jakie mu hasło podać .

możesz użyć smtp, np. gmaila, z tym że są limity - no ale chyba nikt dziennie nie odzyskuje konta więcej niż 1-2x. A zakładam, że na Twoim otsie nikt nie będzie grał. Tak więc jestem chujem, cześć, chciałem pomóc.
 
zainstalowalem postfixa i maile dochodza. Ale czy serwer pocztowy nie bedzie kolidowal(obciążał) ze stroną i silnikiem odpalonymi na tej samej maszynce?
 
ogranicz użycie wysyłacza maili(exhaust na lost account i inne używające go)po ip albo nawet w ogóle i tak źle nie będzie
ale ja bym gmaila używał
 
ogranicz użycie wysyłacza maili(exhaust na lost account i inne używające go)po ip albo nawet w ogóle i tak źle nie będzie
ale ja bym gmaila używał

No bez przesady ;d. Ja mam qmaila , i dziennie wysyłam ponad 30k maili, do tego na serwerze stoja 4 OTSy, vt, teamspeak :D.

Wszystko zalezy od serwera Twojego.
Rozumiem, ze postfix zabezpieczony hasel, a wujek google jednak zrozumiał Twoje polecenie.?
 
Samme, ludzie mają głupi zwyczaj stawiania otsów na vpsach nie radzących sobie z apaczem ^^
a gmaila bym używał z lenistwa w sumie bardziej ;d
 
poczytalem w internecie i znalazlem cos takiego, żeby podpiąć konto w gmail do domeny, próbował ktoś tego?
 
tak, ja już miałem i muszę powiedzieć że serwery pocztowe gmaile są wyśmienite, musisz tam gdzie masz domenę, dodać nowy rekord MX w az.pl są to Rekordy A, Mx, Cname (Zarządzanie rekordami DNS) i podajesz w tym polu adres serwera pocztowego
nie pamiętam jaki bo już nie korzystam, sprawdź sobie w pomocy, tam w panelu gmaila.

@Kuba aka mistrz Telico

Co do tego, nie biorę darmoffych domenek z az.pl, tylko je kupuje - to ty je bierzesz, za darmo
więc nie wiem o co ci teraz chodzi...
 
Last edited:
Samme, ludzie mają głupi zwyczaj stawiania otsów na vpsach nie radzących sobie z apaczem ^^
a gmaila bym używał z lenistwa w sumie bardziej ;d

Gdzie ty widziałeś VPS'a nie radzącego sobei z apaczem :eek:

@Domink aka miszcz npc frodo

Tylko głupie nooby biorą darmoffe domenki w az.pl cieszą się przez pierwszy rok a potem się dziwią że tak dużo za przedłużenie trzeba bulić xaxaxax
 
teraz jest inny problem, zrobilem konto w gmailu, wpisalem wszystko, otwieram lost account - mam miejsce do wpisania name i zaznaczenia opcji (albo skorzystanie z reca albo wyslanie nowego hasla), więc wygląda jakby wszystko było ok, ale pod spodem pisze
Code:
Account maker is not configured to send e-mails, you can't use Lost Account Interface. Contact with admin to get help.
gdy pdoaje name chara i maila wyswietla mi
Code:
An error occorred while sending email! Try again or contact with admin.
mimo że w ustawieniach wszystko mam
Code:
// E-Mail option
$config['site']['send_emails'] = 1;
$config['site']['mail_address'] = "[email protected]";
$config['site']['smtp_enabled'] = "yes";
$config['site']['smtp_host'] = "ssl://smtp.gmail.com";
$config['site']['smtp_port'] = 465;
$config['site']['smtp_auth'] = "yes";
$config['site']['smtp_user'] = "[email protected]";
$config['site']['smtp_pass'] = "mojehaslo";
$config['site']['email_lai_sec_interval'] = 300;
 
smtp aktywowane masz w gmailu? Nie wiem jak jest z tym domyślnie, ale możliwe że wyłączone.

@edit
sorry nie wiem co mnie poniosło żeby wyjechać z czymś takim.

próbowałeś ustawić smtp_host na bez 'ssl://'?
 
Może phpmailer nie obsługuje jeszcze ssl, albo zostało to wpisane w zły sposób. Jest też taka opcja że jest błąd w gęsiorze, może spróbuj użyć innego skryptu (w sensie, innej/nowszej wersji)?
 
Może phpmailer nie obsługuje jeszcze ssl, albo zostało to wpisane w zły sposób. Jest też taka opcja że jest błąd w gęsiorze, może spróbuj użyć innego skryptu (w sensie, innej/nowszej wersji)?

mam najnowszą wersje z jego strony
 
Back
Top