• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lovac/ Nuskei And my old ppl

tez sie tak zastanawialem nad tym ale podobno zawsze przed startem otsika 3 bp softow kupowal zeby oddawac jak ktos po niego wpadal hehe nawet skwarek mi kiedys puszczal vt rec jak go swoi chcieli zabic na jakims otsie na banshee quescie to kazali mu sie rozplakac jak nie chcial pasc i jebany ryczal jak kayto w rurkach podczas marszu rownosci hehe

a wracajac do tematu obydwa te servy sa juz martwe od dawna i jak juz mamy cos ogarniac to shadow jest w chuj lepsza opcja z 10000x powodow
 
shadow lepsze - botuje wz2 siwek wpada bo jest retardem walimy go na pizde i juz sie kreci afera
 
bez kitu patryk, jak juz riload to only shadow. I nie placz o noob chary bo to bylo zawsze i bedzie, a nie kazdy ma chara na lunar bo wy z grubasem ciagle zmieniacie serwy. We 2 jestescie pojebani no ale nic nie poradzisz. Ja nie bede na lunar grał gdzie gra 5 osób rpg pozdrawiam, vt bedzie za 4 dni.


a i jak ciamkaja nie bierzesz do siebie to xlog.
 
^^ noto rob riload na shadow i graj albo idz na jakas amberke expic od 0 jak jest lunar do bicia i sa hary ogarne vento i lunar
 
no tak bo na lunar nie przebijemy ci peninsuli czy tam drugich dragow na ank bo -50% dmg z ava
 
ale co ty tak ten lunar i lunar gosciu ty widziales co ostatnio bylo jak tu zaczelismy grac przeciwko lapie? xabory i inne quapuxy na 220 magach po 50 gmp 10 sd 5 mw na akcje i 15 bp stone skinow gosci pushowalismy po 20 sqm na north bez pota i bez sio nie moglismy ich zabic dopiero jak sie ssy skonczyly to padali dlatego ten ots jest useless juz na shadow widzisz ze gosc nie pada to chociaz mu dokleisz tego wave za 600 i wszynio tam dajesz mi 200 wariata maga obkupuje go w 20 bp ssow stane miedzy 30 osob bez sio i zaloze sie ze mnie nie zabijesz :D
 
Noto wpisz lunarforce penguins :) albo popatrz filmiki przed redukcja lvl jak gymki 440 lvl padaly normalnie na goromie albo chodzby lb gdzie omel 380 ek full sio padal na hsy poka stopy reload 400 ed to byl kayto kazdy padal na cleana z potem :) i full sio
 
przed redukcja i zmniejszeniem dmg i jakie gymki, jak ten gym nigdy nie potrafil grac nawet ale o jakims gymie pierdolisz... dawaj na shadow, jebac ten lunar martwy ots
 
lunarforce penguins







kurwa nic nie wyskakuje

no przed redukcja to mozna bylo jeszcze pograc ale nie teraz co gostek wjezdza 200 druid reload z wanna na plecach wbiega w srodek na open i zolwia udaje ze stone skinem na szyi strzelasz w niego kule w 20 a ten na yellow nawet nie zjezdza ale cos gadasz
 
no to veziv petowcu jebany do ktorego nic nie dociera graj sobie sam na lunar i zamknij juz ten ryj nikt nie wbije na ten patologiczny ots, zeby ci stary zdechl do kompletu cwelu
 
ale chuj ci do dupy jakis averion pionasie bo na vencie to na pizdzie siedziales cichutko i nigdy nic nie sapales wiec wbijam ci w matke jebana ladacznice z podbitym okiem, jebany gownix zmienia teamki jak jego stara partnerow do ruchania ale bedzie mi tu szczekal pierdolony tard od kukiego co dostal na pizde od siwka na turnieju 30-0, zeby ci kurwo ojciec zdechl na raka jader pierdolony stulejkowicz z wodoglowiem
 
ale chuj ci do dupy jakis averion pionasie bo na vencie to na pizdzie siedziales cichutko i nigdy nic nie sapales wiec wbijam ci w matke jebana ladacznice z podbitym okiem, jebany gownix zmienia teamki jak jego stara partnerow do ruchania ale bedzie mi tu szczekal pierdolony tard od kukiego co dostal na pizde od siwka na turnieju 30-0, zeby ci kurwo ojciec zdechl na raka jader pierdolony stulejkowicz z wodoglowiem



ta gostek zbijasz piony z demoniszem wiec juz sam sie wyjasniles na starcie, dwa jestes pionkiem od siwka i rozdajesz invy u niego w gildi czego nie trzeba komentowac, trzy jestes zwyklym gownem co moze mi najwyzej buty przed kosciolem wypucowac za dwa zlote ktore ci brakuje do amareny dla starej.

Zamykam
 
^^ Averion skoro kosoviak jest gownem to kim ty jestes? nie trzeba ciebie wyjasniac pionku :p


LOPEK MSG ME
 
dobrze gownixi 8 lvle z roka sie kloca no kosoviak jeszcze widzial na rl 100 lvl veziv tez reszta to podjazdu nie ma do magic walla na real a cos pisza o pvp skillu swoim ahahahhaahah
 
I heard calar wanna fight against us



lets play here or /lunarforce and fight against calar like old times





fix vent someone if i will have vent i will post here and msg me about vent acces :p
there won't be old times gulimer on these ots

i assume you won't understand the thread i wrote but here you go, the link

http://otland.net/threads/final-req...-something-about-gameplay-on-both-ots.224802/

only one way of bringing back old times otherwise you can watch some videos on youtube
 
ciebie siwek wyjasnilo zycie zabierajac ci matke na tamten swiat. W sumie to twojej matce zrobił przysługe bo takiego niedojeba trzymać w domu to istny meksyk


Pozdrawiam cieplutko Damian 8)
 
Back
Top