• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lte od cyfrowego polsatu

durexx125

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
28
Reaction score
3
Moze mi ktos wytlumaczyć o co w tym chodzi
  • Za 59,90 zł z limitem 20 GB i prędkością do 10 Mb/s w sieci LTE po wykorzystaniu limitu,
  • Za 69,90 zł z limitem 25 GB i prędkością do 20 Mb/s w sieci LTE po wykorzystaniu limitu,
  • Za 89,90 zł z limitem 30 GB i już bez ograniczeń w sieci LTE po wykorzystaniu limitu.

Wykorzstuje te 30GB i dalej co ? jest ten limit czy nie ma limitu? internet dalej działa ?
 
Nie ma limitu, napisane tak żeby cie zachęciło do kupna... ps LTE to syf już lepiej UPC sobie strzel 60 MB :)
 
dobrze Ci radze, olej LTE, wgl internet mobilny. No chyba, że potrzebujesz od czasu do czasu. 25GB neta to jest "GÓWNO" przy stałym korzystaniu ->strony->youtube->filmy itp. Do końca czerwca jestem uzależniony od LTE, tyle że w PLUSIE, po przekroczeniu limitu net spada to ZERA. Kompletna kiszka, przy stałym korzystaniu.
 
Przeczytałem z czystej ciekawości ofertę CyfrowegoPolsatu, jest to tylko chwyt marketingowy, także z tym"korzystaniem poza limitem" to nie masz nawet co patrzeć.

W regulaminie jest napisane że tylko net pobierany przez LTE, czyli HSDPA, HSPA, HSPA+, 3G, 2G, nie będą działały bądź będą do limitu wydatków poza wykorzystaniem transferu.

A na swoim przykładzie wiem, że znajodowałem się w zasięgu LTE, około 1KM miałem nadajnik LTE, mimo ze zasięg był praktycznie cały czas full, to internet lubił się zmieniać samoistnie z HSPA+ (21mb/s) na LTE, 3G i odwrotnie, zależnie od tego jak mu się podobało. Ogólnie nie polecam, ale jeżeli nie masz wyboru to już ciekawszym rozwiązaniem jest wyjście plusa, mają lepszą ofertę, 50GB za 80zł, dodatkowo w godzinach 1-7 rano masz 50GB w pakiecie nocnym za 2zł? O ile się nie mylę. Ewentualnie te zabawy z LTE ale jak już wspomniałem, sygnał lubi się zmieniać samoistnie, nawet jak zamieszkasz przy nadajniku :)
 
Dzieki za odpowiedzi, widze to marny pomysł z tym LTE. Poprostu szukam jakiegos internetu do domu bo obecnie mam 2mb bez mozliwosci zwiekszenia łącza bo <blablabla chuje muje>.
Sprawdzilem to UPC ale
xcr5u9.jpg
 
Pracuje w Cyfrowym Polsacie i to nie jest żaden chwyt :). CP jako pierwszy wprowadził IN mobilny bez limitu. Jeśli chodzi o prędkość LTE to faktycznie, uzależnione jest od obciążenia danego nadajnika. Wszyscy mówią, że LTE to gówno bo taka jest opinia w necie, natomiast, ja, pracując już 2 lata w tej firmie wiem, że LTE potrafi naprawdę ładne prędkości osiągnąć jak na IN mobilny (od 40 do 90 mbit/sec.). Najgorzej działa w dużych miastach, najlepiej na obrzeżach nich no i oczywiście na wsiach.
Jeśli chodzi o nadajniki to CP przejął PLUSa, stworzył PLUS BANK, robi energię także Solosz masz w pizdę chajsu i obecnie dużo inwestuje w owe nadajniki. Obecnie jest ok. 70% populacji Polski w zasięgu i to naprawdę DOBRYM (czyli, że nadajniki na co dzień, w godzinach szczytu, nie są przeciążone).
A co do pytania w pierszym poście to tak jak napisał Potar, pierwszy pakiet jaki masz do wykorzystania jest na wszystkie techonologie, natomiast opcja bez limitu jest uzależniona od miejscowości na którą się zapisze zamówienie. Dokładniej mówiąc to jest tak, jeśli przedstawiciel/konsultant zapisze Ci zamówienie na miejscowość gdzie występuje LTE to po wyczerpaniu limitu pobierasz z maksymalną prędkością jaką daje Ci możliwość modem (chyba, że wybierzesz opcje 10 lub 20 mbit/sec). Nawet jeśli nie osiągasz zasięgu LTE to IN chodzi Ci w HSPA+ i pobiera z maks. 21,6 mbit/sec. Jeśli natomiast masz w swojej miejscowości dostępne tylko HSPA+ to przez pierwsze np. 25 GB pobierasz z maks HSPA+ czyli 21,6mbit/sec a później in spada do 32kbit/sec.
Podsumowując, IN w CP jest naprawdę dobry jeśli chodzi o mobilny dostęp, nastomiast nie oszukujmy się, stacjonarny gawarntuje Ci stały PING i prędkość, z mobilnym już tak bajkowo nie jest.
 
Back
Top